השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  קליפ יום הולדת

  הקליפים הכי מקסימים הם הקליפים לימי ההולדת משום שבל שנה יש את הקסם שלה שאתם יכולים להעביר למי שחוגג את המסיבה והוא המתנה שלכם. אם אתם חוגגים קליפ יום הולדת לעצמכם, אתם כבר תדעו מה לשים בו, כולל הברכות העצמיות, התודות המשפחתיות, הרגעים המצחיקים והרגעים הכי מרגשים. קליפ כזה מקפל בתוכו את הסיפור שלכם לכל האורחים, והוא יכול לשקף לכם שנים אחר כך מה אתם זוכרים מאותה שנה, מה נשאר לכם ממה, ומה הנצחתם לשנים רבות. אם אתם רוצים להעניק לעצמכם את המתנה הכי יפה לחג האישי שלכם, קליפ יום הולדת הוא הדרך הנכונה לעשות זאת ועוד לזכות במחמאות על החגיגה הפרטית שלכם. קחו לאולפן בני משפחה, את חיית המחמד שלכם, את התמונות המרגשות מאירועי השנה שלכם וסכמו אותה יחד בסרטון שעשוי בצורה הכי מקצועית שיש. קליפ לכל שנה הוא בכלל טרנד נפלא לסכם לעצמכם איך הגעתם הלום ובזכות מי.

  קליפ מתנה ליום ההולדת

  אם אתם אלה שמפתיעים את חוגגי יום ההולדת, אתם כבר יודעים מה אתם רוצים לעשות ואנחנו בקליפ נולד רק נייעץ ונעשה זאת מקצועית באולפן הכי מצויד ומאובזר שיש. אם תמיד חלמתם להזכיר לחברים שלכם את הרגעים הכי מצחיקים שלהם, לברך אותם בברכות מרגשות על הישגים מיוחדים שהשיגו בזכות המאבק שלהם, להראות להם לאן הגיעו וכמה אוהבים אותם כולם, להכין להם הפתעה מרגשת שחבויה בתוך קליפ יום הולדת שייזכר לכל החיים, האולפן הכי מקצועי של קליפ נולד יוכל לעזור לכם להפיק את המתנה המרגשת הזאת. אם אתם יודעים שיש לכם יופי של רעיון, בואו להפיק אותו כקליפ מתנה חד פעמית שאף אחד אחר מלבדכם לא יוכל לצלם ולהגיש.

  שאלות ותשובות

  שאלה 1: כמה זמן לפני היום הולדת כדאי להתחיל להתארגן?

  תשובה: מומלץ להתחיל לפחות חודש או חודשיים לפני האירוע במקרה ויש לכם את הזמן הזה. אם נזכרתם מאוחר, למשל שבועיים לפני היום הולדת- עדיין זה אפשרי ולא צריך להילחץ. הכנת קליפ דורשת הגעה של פעם אחת לאולפן כדי להקליט ולהצטלם, ואז צריך לקחת בחשבון מספר ימי עריכת וידאו. במקרים דחופים אפשר גם להכין בפחות משבוע עד לאירוע.

  שאלה 2: מה צריך להכין לקראת קליפ יום הולדת

  תשובה: לא צריך משהו מיוחד חוץ מאשר להתאמן קצת על השיר. אין צורך לללמוד את המילים בעל פה כי אנו מקרינים אותם על מסך. לצילומים אפשר להכין אביזרים מיוחדים במקרה הצורך אך לא חובה (התייעצו איתנו בעניין) במתחם ההפקות יש כבר אביזרים שונים וכן כלי נגינה.

  שאלה 3:  איזה שיר כדאי לבחור לקליפ יום הולדת

   תשובה:  בגדול, אפשר לבחור כל שיר מוכר. אבל צריך בכל זאת לחשוב על שיקולים מסויימים. קודם כל, לא כדאי לבחור שיר קשה מדי לביצוע. דבר שני צריך להחליט על הכיוון שהולכים עליו, אם זה שיר שקט ומרגש וכזה שיגרום לאנשים לבכות או דווקא שיר שמח ומקפיץ, כזה שירים את המסיבה. בדרך כלל כדאי ומומלץ ללכת על שיר שמח וקצבי. תמיד מומלץ להתייעץ עם הצוות של אולפני קליפ נולד.

  שאלה 4: הלכה למעשה- איך עושים את קליפ יום הולדת?

  תשובה: מתחילים בבחירת השיר וכתיבת המילים (אם כי לא תמיד חייבים לכתוב מילים במיוחד). יש לתאם מועד הגעה לאולפן, פעם אחת שמגיעים אלינו כדי להקליט את השיר ולהצטלם. בד"כ זה לוקח בין שעתיים לשלוש. באולפנים יש לנו את כל הציוד והאביזרים הנדרשים. לאחר הצילומים החומר עובר לעריכת וידאו (ניתן לשלב גם תמונות או  סרטונים שלכם שתעבירו אלינו) הקליפ המוכן ישלח אליכם לבדיקה תוך מספר ימים.

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים
    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות