השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  שיר במתנה ליום הולדת

  שיר במתנה ליום הולדת

  כל מי שיקר וחשוב עבורכם, הרי חוגג יום הולדת פעם אחת בשנה. אז אחרי כל כך הרבה ימי הולדת, לא נמאס לכם לתת את אותם המתנות בכל שנה? מה עם קצת השקעה במתנה? אז כן, שיר במתנה ליום הולדת – זאת ההמלצה החמה ביותר שלנו אליכם!  הרי ללכת לחנות ולקנות מתנה זו לא ממש השקעה. שלא נדבר על היצירתיות. אז מעניין אתכם לשמוע על  הרעיון של הקלטת שיר במתנה ליום הולדת? זהו רעיון מקורי למתנה, שההשקעה בו תהיה ביצירתית שלכם, מקוריות, מתנה שהיא מלאה ברגש ואהבה. ומה שיפה כאן, זה שגם אתם בעצמכם תהיו שותפים לחוויה! תוכלו להעניק את המתנה בהנאה רבה ולהיות חלק ממנה, תוך כדי חוויה מיוחדת.

   

  שיר במתנה ליום הולדת – איך עושים זאת?

  בשלב ראשון, מחליטים על שיר קיים ומוכר, שיר של זמר/ת או להקה שאתם אוהבים. אם קשה לכם להחליט, תוכלו לעיין ברשימת השירים המומלצים שלנו, או להתייעץ עם התמלילן המקצועי של אולפני קליפ נולד.

  יש שירים מסוימים שניתן לשיר אותם כמו שהם, בלי לשנות אף מילה, או לשנות מעט פה ושם, מילים בודדות. בשאר המקרים, אנו ממליצים לכתוב מילים אישיות שיתאימו במדויק לבעל השמחה, ובמקרה הזה למי שחוגג/ת את יום ההולדת. בדרך כלל, אנו ממליצים לא לנסות לכתוב את השיר לבד, אלה להיעזר בתמלילן המוכשר שלנו, שהוא גם מוזיקאי מאד מנוסה ויודע להתאים את המילים הרצויות למבנה השיר המדויק.

  התמלילן שלנו לא מתחיל לכתוב את השיר לפני שהוא מקבל ממכם את כל המידע הנחוץ לו על בעל השמחה שחוגג את יום ההולדת. הכותב יהיה אתכם בקשר טלפוני במהלך כתיבת השיר, ובהמשך, הוא יישלח אליכם (באמצעות המייל) את השיר כשיהיה מוכן, ויחכה לאישור שלכם. לאחר מכן, יש להתאמן בבית על השיר, ואז להגיע במועד שקבעתם, לאולפני קליפ נולד, על מנת להקליט את השיר.

  שיר במתנה, הקלטת שיר במתנה, שירים במתנה

  שיר במתנה

  מדוע כדאי להקליט שיר יום הולדת באולפן מקצועי?

  רבים מחפשים דווקא מקום שיהיה הכי זול וזאת טעות גדולה. אל תתפתו להקליט שיר יום הולדת במקומות לא מקצועיים או אולפנים ביתיים. כיום ישנם מקומות רבים בהם תוכלו להקליט שיר יום הולדת, אך לא כל מקום יוכל להעניק לכם ציוד אולפני מתקדם ויקר, מומחי הקלטה מנוסים וצוות טכני איכותי. אם ברצונכם לעשות זאת על הצד הטוב ביותר – מומלץ מאד להקליט את השיר במתנה ליום הולדת במקום מקצועי אמיתי כמו שלנו, באולפני קליפ נולד. אנו עובדים עם מערכות מחשוב והקלטה מהמשוכללות שיש בעולם. מיקרופונים איכותיים, מגברים, מיקסרים, מחשבים ותוכנה, כלי נגינה אמתיים ועוד. ולא פחות חשוב, צוות ההקלטה המקצועי אשר גם הוא יעשה את כל ההבדל. זכרו שהתוצאה נשארת לעד, ותמיד תרצו להתגאות במה שעשיתם.

   

  קישורים נוספים של קליפ יום הולדת – לפי גילאים או נושאים דומים:

  קישורים נוספים של קליפ יום הולדת – לפי גילאים או נושאים דומים:

  קליפ יום הולדת 40   קליפ יום הולדת 50   קליפ יום הולדת 60

  קליפ יום הולדת 70   קליפ יום הולדת 80   סרטון ליום הולדת    כתיבת שיר ליום הולדת

  ברכות ליום הולדת  שיר ליום הולדת  אולפן הקלטות לאירועים ולימי הולדת

  אטרקציות ליום הולדת   רעיונות ליום הולדת  קליפ ליום הולדת  שיר במתנה ליום הולדת

   

  אולפני הקלטות ברחבי הארץ

  אולפן הקלטות ברמת השרון , אולפן הקלטות בתל אביב , אולפן הקלטות במרכז , 

  אולפן הקלטות בשרון , אולפן הקלטות בהרצליה , אולפן הקלטות בפתח תקווה

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   מצגת בר מצווה

   מצגת בר מצווה סיפור של התבגרות, מוזיקה ומצגת מרגשת. בשנים האחרונות, חגיגת בר המצווה המסורתית תוגברה על ידי...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים