השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  רעיונות לקליפ בר מצווה

  רעיונות לקליפ בר מצווה

  הילד חוגג בקרוב בר מצווה ואתם שוברים את הראש? מחפשים רעיונות לקליפ בר מצווה שיפתיע באירוע וירגש את כולם?
  הקלטת שיר לבר מצווה יכולה להיות חוויה מדהימה. גם אם חתן הבר מצווה מבצע בעצמו את השיר. וגם אם מפתיעים אותו עם שיר בהפתעה, שמבוצע ע”י המשפחה או החברים.
  לפני שמגיעים להקלטת שיר הבר-מצווה. צריכים להחליט קודם כל,  מי ישיר את השיר. הדבר השני זאת החלטה הנוגעת למילות השיר.
  אם הנער שר בעצמו את השיר, אז כנראה שהוא בעצמו יבחר שיר קיים שהוא אוהב. אם זה של זמר/ת מפורסם ונערץ או אפילו שיר של להקה שהוא מחבב.
  כמובן שלא כדאי לבחור שיר קשה מדי לביצוע. רצוי גם שהוא יתאמן בבית על השיר, אך אין צורך ללמוד את המילים בע”פ, כי הן יוקרנו על מסך באולפן.
  אם מי שיבצע את ההקלטה זאת המשפחה- אז בדרך כלל כן משנים את המילים של השיר, ואז אפשר גם להיעזר בתמלילן המוכשר של קליפ נולד.
  התמלילן יקבל את הפרטים המלאים אודות הנער, דרך הטופס שממלאים באתר או במייל, ודרך מסירת פרטים בטלפון- פרטים שתמסרו לתמלילן.

  רעיונות לקליפ בר מצווה – קבלו מספר הצעות

  להלן מספר רעיונות לקליפ בר מצווה שכל ילד ישמח להקליט. שירים “קלאסיים” שיכולים להתאים לקליפ בר מצווה. כמובן שזאת רק רשימה חלקית מאד, לרשימה מלאה כולל שירים חדשים- פנו אלינו.
  גידי גוב- עניין של זמן,  גידי גוב- אלף כבאים. שלום חנוך-בגלגול הזה. חלום מתוק-מושיק עפייה וסרנגה. אריק איינשטיין-עוף גוזל. גידי גוב- עניין של זמן, גידי גוב- אלף כבאים.
  הכל עובר חביבי-עודני ילד. שרית חדד- אתה תותח . אורנה ומשה דץ-אתה בליבי. אורן חן וסטאלוס -הילד שביקשתי צביקה פיק-אהבה בסוף הקיץ, ריקי גל-בני ילד רע, יהודה פוליקר-יום שישי, יהודה פוליקר- חופשי זה לגמרי לבד,
  שלמה ארצי-מלך העולם, כוורת-גוליית, אייל גולן-חולה על כדורגל, שש עשרה מלאו לנער-גבי שושן, שיר הגלשן-דני סנדרסון, תשע בכיכר- גזוז

  לנו באולפני קליפ נולד יש ניסיון של שנים רבות בתחום ההקלטות וההפקות ומגוון רעיונות מקוריים לקליפ בר מצווה. אנו סמוכים ובטוחים שנוכל לגרום לקולכם להישמע ולהראות טוב יותר מכל אולפן הקלטות אחר.
  ולא נסתפק רק בתיקון הזיופים, אלא גם נלטש את קולכם ונרכך אותו כדי שישמע נעים יותר להאזנה. גם לאחר עריכת הקליפ, נעביר לכם אותו לבדיקה כדי לראות שהכל מתאים לשביעות רצונכם.
  לאורך כל תהליך ההקלטה והצילומים, נלווה אתכם צעד אחד צעד. נלווה מהשלב הראשון של בחירת הרעיון לקליפ בר מצווה, בחירת השיר, כתיבת המילים, ובהמשך בהקלטת השיר, בעריכתו ועד הסיום – ביצירת המיקס המושלם של השיר.
  לאחר ההקלטה, טכנאי ההקלטות שלנו ימשיך לעבוד על עריכת השיר שלכם  (מיקס). אנו נעביר אתכם לאולפן הצילום שלנו, שם נצלם אתכם תחת בימוי הצלם המנוסה שלנו ונפיק קליפ בר מצווה מקצועי ומצחיק.

   

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   ברכת כלה

   הקלטת ברכת כלה באולפן קליפ נולד החלטתם להתחתן וההכנות בעיצומן. אם אתם רוצים להפוך את היום הזה...

   להמשך קריאה
   שירים מומלצים

   שירים מומלצים - אולפני הקלטות קליפ נולד בעמוד הזה תוכלו לקבל רעיונות לשירים מומלצים עבור: שירים ליום הולדת,...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים