השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  קליפ פרישה / קליפ גיבוש

  קליפ פרישה, או קליפ גיבוש עובדים

  הפקת קליפ לעובד שהולך לפרוש – מתנה מיוחדת ומרגשת במיוחד!

  בזמן האירוע, הקליפ שהופק לאירוע הפרידה, יוקרן ברגע הנכון ויגרום לבעל השמחה ולשאר המשתתפים להתרגש מאד. בעשיית הקליפ יש צירוף של הנאה וכייף לא רק למקבלי המתנה, אלא גם לנותני המתנה. ניתן להפיק קליפ פרישה – כמתנה או כהפתעה והקליפ יוקרן כאמור באירוע וכמובן – יימסר כמתנה לעובד, שתישאר אצלו למזכרת לכל החיים. אתם רק צריכים להחליט מי ישתתף בקליפ: קליפ בהשתתפות העובדים, המשפחה שלו או אפילו העובד שפורש עצמו. בקליפ פרישה / קליפ לעובדים, ניתן לשלב צילומים שונים מתקופות שונות של העובד/ים. ניתן להצטלם גם בחוץ, בגן שנמצא ליד האולפן, וגם עם מסך ירוק לאפקטים שונים… בעל השמחה יופתע מאד באירוע וגם תישאר לו מזכרת אמתית, לנצח. הקליפים ערוכים בשילוב של צילומי אולפן, צילומים מחוץ לאולפן, מסך ירוק לאפקטים, תמונות וקטעי וידאו.

  אז איך עושים קליפ פרישה?

  • בחירת שיר וכתיבת מילים – אם אתם מסתדרים לבד, פשוט דלגו לסעיף הבא…
  • בשלב הראשון, נשלח אליכם במייל, שאלון עם מספר שאלות על הזוג שמתחתן. את השאלון ניתן גם למלא ישירות באתר! לאחר שהשאלון והמידע שמילאתם יגיעו אלינו, כותב המילים שלנו ידבר אתכם טלפונית וישלים פרטים נוספים החשובים לו לדעת. הוא יוכל לעזור לכם גם בבחית השיר (כל שיר מוכר- ישראלי או לועזי, ישן או חדש). אנו נבקש לדעת גם את מספר האנשים שיתתפו בהקלטה ובקליפ. הכותב יקבל את כל הנתונים ויכתוב לכם שיר לחתונה שיתאים למאפיינים ולבקשות שלכם. הכותב יהיה אתכם בקשר עד שתאשרו שקבלתם את השיר ואתם מרוצים בהחלט.
  • כדאי לבצע בבית חזרות על השיר. אין צורך ללמוד את המילים בע”פ, כיוון שאנו מקרינים את המילים על מסך שנמצא באולפן.
  • לאחר שתגיעו לאולפן במועד שנקבע, טכנאי ההקלטות יקבל אתכם ויבצע חזרה קצרה. במהלך ההקלטה הוא ידריך וינחה אתכם, השיר יוקלט בשלבים ובמספר פעמים עד שהכל יחובר לשיר אחד שלם. בסיום ההקלטה הטכנאי ימשיך לעבוד על עריכת המיקס ושיפורי סאונד שונים.
  • את הקליפ עצמו מתחילים לצלם מיד לאחר שהשיר כבר מוכן. כל המשתתפים נכנסים לאולפן הצילום  ושרים שוב את השיר אבל הפעם מהתחלה עד הסוף, ללא עצירות, כאשר שהיר המוקלט מושמע ברקע- ברמקולים של האולפן. באולפן מותקנת תאורה מקצועית שמאירה את כל המשתתפים. צלם הוידאו יעמיד אתכם ויביים את הצילומים. תוכלו למצוא באולפן אביזרים שונים, וכן כלי נגינה רבים ומגוונים. את הצילומים אפשר להמשיך גם באולפן “הירוק”- שזה חדר לאפקטים מיוחדים. ניתן גם לצאת החוצה ולעשות השלמה לצילומים של האולפן, בגינה יפה לידנו או באיזור אחר שיבחר. צילומי “מסך ירוק” וצילומי חוץ דורשים תוספת מחיר שנקבעת מראש.
  • הצילומים וכל החומר עוברים לעורך שלנו, שעורך את הקליפ בצורה קפדנית.
  • הקליפ נשלח אליכם לצפייה ובדיקה.
  קליפ פרישה, קליפ לעובדים

  קליפ פרישה, קליפ לעובדים

  קליפ פרישה / קליפ גיבוש לעובדים, נועד למספר שימושים:

  • הקרנה באולם האירועים או מקום האירוע, לצפיה על ידי אורחי האירוע.
  • מזכרת לשנים רבות לעתיד עבור מי שפורש ובני המשפחה.
  • הנאה וגיבוש של המשתתפים והמצולמים עצמם מההפקה (הקלטה, צילומים) כחוויה שלרוב היא של פעם בחיים.

  מי משתתף בקליפ?

  הפקה של קליפ פרישה / קליפ גיבוש לעובדים לא חייבת להיות בהשתתפות העובדים בלבד או המנהלים בחברה. לעתים משלבים בצילומים גם רבים מהחברים או מהמשפחה.

  אפשר לבחור שיר שקט ומרגש, שיגרום לקהל להתרגש ואף למחות דמעה באירוע הפרישה או הגיבוש. אפשר לבחור שיר שמח ומקפיץ, כזה ישגרום לקהל לרקוד, למחוא כפיים ולהתלהב.

  הכי חשוב שהפקת הקליפ תיעשה על ידי צוות המתמחה הן בהקלטה של השיר באולפן ההקלטות והן בהפקת הוידאו ברמה הגבוהה ביותר, הן ברמת הצילום והן ברמת העריכה והתוצאה הסופית שלו.

  לאחר כתיבת השיר לפרישה או לגיבוש, אין צורך ללמוד את המילים בע”פ, כיוון שאנו מקרינים את המילים על מסך שנמצא באולפן. לאחר שתגיעו לאולפן במועד שנקבע, טכנאי ההקלטות יקבל אתכם ויבצע חזרה קצרה.

  במהלך ההקלטה הטכנאי שלנו ידריך וינחה אתכם, השיר יוקלט בשלבים ובמספר פעמים עד שהכל יחובר לשיר אחד שלם. בסיום ההקלטה, הטכנאי ימשיך לעבוד על עריכת המיקס ושיפורי סאונד שונים.

  את הקליפ עצמו מתחילים לצלם מיד לאחר שהשיר כבר מוכן. כל המשתתפים נכנסים לאולפן הצילום ושרים שוב את השיר שנכתב לפרישה / גיבוש, אבל הפעם מהתחלה עד הסוף, ללא עצירות, כאשר שהיר המוקלט מושמע ברקע- ברמקולים של האולפן.

  באולפן מותקנת תאורה מקצועית שמאירה את כל המשתתפים. צלם הוידאו יעמיד אתכם ויביים את הצילומים. תוכלו למצוא באולפן אביזרים שונים, וכן כלי נגינה רבים ומגוונים.

  הקלטת שיר באולפן, הפקת קליפ משפחתי, קליפ פרישה

  הקלטת שיר באולפן, הפקת קליפ משפחתי, קליפ פרישה

  הפקת קליפ פרישה (יציאה לפנסיה או תפקיד חדש) 

  הפקת קליפ פרישה בהשתתפות המשפחה, החברים או עובדי החברה.

  ניתן להפיק קליפ פרישה למי שפורש ויוצא לפנסיה – וגם לעובד בארגון שעובר תפקיד, מקבל קידום או ממונה לתפקיד חשוב.

  רגע הפרישה ממקום העבודה (או קידום/ שינוי תפקיד / מינוי לתקיד בכיר וכו), הוא רגע מרגש ומיוחד ולכן מתאים מאד-  להפיק עבור אירוע זה קליפ מרגש ובלתי נשכח, קליפ שישאר לנצח כמזכרת מיוחדת. בעל השמחה יקבל מזכרת מרגשת שתשאר לנצח ותמיד יוכל לצפות בקליפ ולהזכר ברגעים הללו.

  כל המשתתפים יעברו יחד את החוייה באולפן ההקלטות ובאולפני הצילום שלנו, חוויה שגם תורמת לגיבוש וחיזוק הקשר בין המשתתפים. המשתתפים יעברו סוג של חוויה כיפית בשילוב של תחושה של סיפוק, נתינה ומשמעות.

  בקליפ פרישה ניתן להצטלם גם באולפן (עם כל האביזרים)  ואפשר גם בחוץ, ניתן להצטלם גם עם מסך ירוק כדי לשלב אפקטים שונים בקליפ.

  לבדיקת מחירים בדקו בעמוד המחירים, פנו אלינו לפרטים נוספים וצפו בדוגמאות לקליפ פרישה.

  דוגמאות לקליפ פרישה

    
  

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   הפקת קליפ

   הפקת קליפ משפחתי לאירוע שלכם – מתנה מיוחדת ומרגשת במיוחד! בזמן האירוע, הקליפ שהופק יוקרן ברגע הנכון...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים