השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  קליפ לבר מצווה

  קליפ לבר מצווה

  איזה סרטון תרצו להפיק לבנכם היקר עם הגיעו למצוות? איזה מסר תרצו להעביר לבנכם שעובר ביום זה את טקס החניכה היהודי שלו בגרות?
  בוודאי יש כל כך הרבה דברים שתרצו שיראה אם תצלמו ותראו לו בסרטון.  אם תגידו לו את בעצמכם בצורת קליפ לבר מצווה שאתם תפיקו אצלנו. ובעזרת אנשי המקצוע שלנו, ותחליטו איזה תוכן יהיה בו.
  הכל יכול להיות שם, מסרטון של תמונות וכתוביות ועד שירים שאתם תשירו עם כל המשפחה ביחד, או צילומים של מקומות חשובים מאוד למשפחה.
  בשביל זה בדיוק קליפ נולד קמה, כדי להפיק סרטונים אישיים לכל מטרה וכל אירוע.
  תוכלו לצלם בסרטון את הסיפורים המשפחתיים או את הזיכרונות הכי יפים שלכם, וכמובן את הברכות של כל בני המשפחה שמלווים את בר המצווה שלכם ביום הכי חשוב שלו לבגרות.

  צילום קליפ מקצועי

  בנכם היקר יוכל לצלם לו קליפ לבר מצווה בעצמו, בהפקה של האולפן המקצועי שלנו. כך יוכל להביא לאולפן את החברים שלו או להצטלם לבד כשהוא שר שיר בסגנון טלוויזיוני.
  הוא יוכל לערוך את זה בסגנון הסדרה האהובה עליו או שידור ספורט עם חברים, להעלות מערכון או להזמין את החברים הכי טובים שלו להפיק סרט שיישאר אתו כמזכרת לכל החיים מהבר מצווה שלו.
  אם הוא ירצה ממש להשקיע ולהביא את כל המשפחה להקיף אותו באירוע המיוחד גם זה אפשרי, עם עריכה של מעברים מיוחדים וכתוביות שונות, כדי שתוכלו להציג קליפ לבר מצווה מיוחד באירוע עצמו.
  נוסף על כל האטרקציות הרגילות של בר המצווה, צילום סרטון מושקע ואיכותי הוא מה שנשאר באמת מכל האירוע המרגש שלכם. חשבו על ההפקה הנהדרת הזאת כהזדמנות להגשים חלום נפלא של כולם.

   

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   שאלות ותשובות

   שאלות ותשובות לקוח/ה יקר/ה… אולפני קליפ נולד-שיר במתנה מתמחים בהקלטת שירים והפקת קליפים לאירועים. אנו עושים זאת...

   להמשך קריאה
   הפקת קליפ

   הפקת קליפ משפחתי לאירוע שלכם – מתנה מיוחדת ומרגשת במיוחד! בזמן האירוע, הקליפ שהופק יוקרן ברגע הנכון...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים