השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  קליפ לבר מצווה

  קליפ לבר מצווה  – לאירוע של פעם בחיים

  רגע בר המצווה מגיע, כל המוזמנים כבר באולם והחגיגה בעיצומה, כאשר השיא הוא הדלקת הנרות וכיבוד הנער בברכות של המוזמנים וכל האורחים הנכבדים שלו. הטקס עצמו מרגש, האורחים מכבדים את הנער בהגיעו לבגרות בטקס היהודי החשוב הזה, וכעת מגיע הרגע להקרין את האטרקציה המיוחדת ביותר באירוע – קליפ בר מצווה מושקע במיוחד שהופק באולפנים המקצועיים והמצוידים של קליפ נולד. חשבו על הרגע הגדול הזה ומה שתרצו להראות בו למוזמנים שלכם מיום הבר מצווה. אתם יכולים להכין את סרט בר המצווה לבנכם בעצמכם כהפתעה. ואתם יכולים להזמין אותו להחליט מה הוא רוצה לצלם בסרטון שיופק באולפן שלנו, עם חברים או לבד, עם משפחה או עם אפקטים מיוחדים ועריכה וכל מי שחפץ לראות בסרטון היפה הזה. זכרו שמדובר במזכרת לכל החיים וכן אתם יכולים להפוך אותה לבלתי נשכחת באמת.

  הזדמנות להגשים חלום נפלא

  אם רציתם תמיד לצלם סרט זה הרגע שלכם להפיק אותו בקליפ נולד. סרט כמו קליפ לבר מצווה יופק בעזרת אנשי מקצוע באולפן שיש בו ציוד טכני עם איכויות שידור גבוהות במיוחד. מיטב העורכים והצלמים יעמלו על הסרט שלכם וייעצו לכם כיצד להוציא לקראת האירוע קליפ בר מצווה שיכלול את כל מה שמאפיין אתכם ואת המשפחה שלכם, או כל מה שבנכם אוהב לראות ורוצה לצלם בסרט על עצמו. זהו האירוע שלו, זה הרגע שבו הוא מצלם את הסרט של חייו לפי טעמו בלבד. צילומי שירים ומקומות, שילבו צילומים משפחתיים, מערכונים עם חברים שלו וכל מה שהוא חושב שהוא רוצה לראות ולהראות בערב האירוע לאורחים שלו. זהו קליפ בר מצווה קלאסי שבו חתן האירוע מביים סרט שירצה לראות עוד שנים רבות כדי להיזכר באירוע המרגש ביותר שלו.

  הפקת שיר עם קליפ יכולה להיות חוויה מדהימה, גם אם חתן הבר מצווה מבצע בעצמו את השיר, וגם אם מפתיעים אותו בקליפ מיוחד. הקליפ הפופולארי הוא של צילומי חתן הבר מצווה, שר שיר שהוא אוהב ומכיר והצילומים מבוצעים הן באולפן ההקלטות והן מחוץ לאולפן, במתכונת של קליפ בסגנון קצבי עם אפקטים מיוחדים, מעברונים מקטע לקטע ואתרי צילום שונים. בקליפ ניתן לשלב גם חברים וחברות של החוגג. דרך נוספת לקליפ מקורי הוא צילום של החברים ו/או קרובי משפחה של החוגג שרים עבורו שיר שהוא אוהב ואף מוסיפים מסר אישי או קטעים משעשעים לקליפ.

   

  קליפ בר מצווה

  קליפ בר מצווה

   

  קליפ עם המשפחה

  האפשרות הנוספת היא הפקת קליפ בהפתעה כמו זה של החברים אך בהשתתפות בני המשפחה הקרובים או הפקת קליפ עם בני משפחה בלבד, קרובים ופחות קרובים. הצילומים בדרך כלל יבוצעו באולפן והשיר שייבחר יהיה שיר אהוב עבור הנער החוגג או שיר משעשע כלשהו להעלאת מצב הרוח באירוע. בהכנת הקליפ יש צירוף של הנאה וכייף לא רק למקבלי המתנה, אלא גם לנותני המתנה. ניתן להפיק את הקליפ כמתנה או כהפתעה והקליפ יוקרן כאמור באירוע. בקליפ ניתן לשלב צילומים שונים מתקופות שונות של נער הבר מצווה. ניתן להצטלם גם בחוץ, בגן שנמצא ליד האולפן, וגם עם מסך ירוק לאפקטים שונים. האורחים באירוע יופתעו ויהנו מהקליפ, שישאר גם למזכרת לכל החיים.

  רוצים לקבל רעיונות לשירים לבר מצווה? וגם לקבל דוגמאות לשירים שנכתבו?

  לחצו כאן למעבר לעמוד שירים לבר מצווה

   

  אז איך עושים קליפ בר מצווה?

  • בחירת שיר וכתיבת מילים – אם אתם מסתדרים לבד, פשוט דלגו לסעיף הבא…
  • בשלב הראשון, נשלח אליכם במייל, שאלון עם מספר שאלות על הזוג שמתחתן. את השאלון ניתן גם למלא ישירות באתר! לאחר שהשאלון והמידע שמילאתם יגיעו אלינו, כותב המילים שלנו ידבר אתכם טלפונית וישלים פרטים נוספים החשובים לו לדעת. הוא יוכל לעזור לכם גם בבחית השיר (כל שיר מוכר- ישראלי או לועזי, ישן או חדש). אנו נבקש לדעת גם את מספר האנשים שיתתפו בהקלטה ובקליפ. הכותב יקבל את כל הנתונים ויכתוב לכם שיר לחתונה שיתאים למאפיינים ולבקשות שלכם. הכותב יהיה אתכם בקשר עד שתאשרו שקבלתם את השיר ואתם מרוצים בהחלט.
  • כדאי לבצע בבית חזרות על השיר. אין צורך ללמוד את המילים בע”פ, כיוון שאנו מקרינים את המילים על מסך שנמצא באולפן.
  • כשתגיעו לאולפן במועד שקבעתם, טכנאי ההקלטות יקבל אתכם ויבצע חזרה קצרה. במהלך ההקלטה הוא ידריך וינחה אתכם, השיר יוקלט במספר שלבים ובהדרגה, עד שהכל יחובר לשיר אחד שלם. בסיום ההקלטה הטכנאי ימשיך לעבוד על עריכת המיקס ושיפורי סאונד שונים.
  • את צילומי הקליפ מתחילים מיד לאחר שהשיר כבר הוקלט. כל המשתתפים נכנסים לאולפן הצילום ושרים שוב את השיר אבל הפעם מהתחלה עד הסוף, ללא עצירות, כאשר שהיר המוקלט מושמע ברקע- ברמקולים של האולפן. באולפן מותקנת תאורה מקצועית שמאירה את כל המשתתפים. צלם הוידאו יעמיד אתכם ויביים את הצילומים. תוכלו למצוא באולפן אביזרים שונים, וכן כלי נגינה רבים ומגוונים. את הצילומים אפשר להמשיך גם באולפן “הירוק”- שזה חדר לאפקטים מיוחדים. ניתן גם לצאת החוצה ולעשות השלמה לצילומים של האולפן, בגינה יפה לידנו או באיזור אחר שיבחר. צילומי “מסך ירוק” וצילומי חוץ דורשים תוספת מחיר שנקבעת מראש.
  • הצילומים וכל החומר עוברים לעורך שלנו, שעורך את הקליפ בצורה קפדנית.
  • הקליפ נשלח אליכם לצפייה ובדיקה.

   

  קליפ בר מצווה

  קליפ לבר מצווה

   

  קליפ לבר מצווה נועד למספר שימושים:

  • הקרנה באולם האירועים לקראת המנה המרכזית לצפיה על ידי אורחי האירוע.
  • מזכרת לשנים רבות לעתיד עבור נער הבר מצווה ובני המשפחה.
  • הנאה של המשתתפים והמצולמים עצמם מההפקה (הקלטה, צילומים) כחוויה שלרוב היא של פעם בחיים.
  מי משתתף בקליפ?

  הפקה של קליפ לבר מצווה לא חייבת להיות בהשתתפות המשפחה הקרובה בלבד ולפעמים משלבים בצילומים גם חלק מהחברים או קרובים אחרים. אפשר לבחור שיר שקט ומרגש, שיגרום לקהל להתרגש ואף למחות דמעה באירוע. אפשר גם לבחור שיר שמח ומקפיץ, כזה ישגרום לקהל לרקוד, למחוא כפיים ולהתלהב. הכי חשוב שהפקת הקליפ תיעשה על ידי צוות המתמחה הן בהקלטה של השיר באולפן ההקלטות והן בהפקת הוידאו. הצוות יקפיד על רמת הצילום ורמת העריכה המקצועית והתוצאה הסופית. לאחר כתיבת השיר לבר מצווה, אין צורך ללמוד את המילים בע”פ, כיוון שאנו מקרינים את המילים על מסך שנמצא באולפן. לאחר שתגיעו לאולפן במועד שנקבע, טכנאי ההקלטות יקבל אתכם ויבצע חזרה קצרה.

  במהלך ההקלטה הטכנאי שלנו ידריך וינחה אתכם, השיר יוקלט בשלבים ובמספר פעמים עד שהכל יחובר לשיר אחד שלם. בסיום ההקלטה הטכנאי ימשיך לעבוד על עריכת המיקס ושיפורי סאונד שונים. את הקליפ עצמו מתחילים לצלם מיד לאחר שהשיר כבר מוכן. כל המשתתפים נכנסים לאולפן הצילום ושרים שוב את השיר שנכתב לבר מצווה, אבל הפעם מהתחלה עד הסוף, ללא עצירות, כאשר שהיר המוקלט מושמע ברקע- ברמקולים של האולפן. באולפן מותקנת תאורה מקצועית שמאירה את כל המשתתפים. צלם הוידאו יעמיד אתכם ויביים את הצילומים. תוכלו למצוא באולפן אביזרים שונים, וכן כלי נגינה רבים ומגוונים.

  קליפ בר מצווה  – סרט בר מצווה בלתי נשכח!

  הקלטת שיר עם קליפ לבר מצווה יכולה להיות חוויה מדהימה, גם אם חתן הבר מצווה מבצע בעצמו את השיר, וגם אם מפתיעים אותו עם שיר וקליפ בהפתעה, שמבוצע ע”י המשפחה או החברים. אירוע בר מצווה מהווה מזה שנים הפקה מורכבת הכוללת אולם אירועים,  תקליטן או להקת נוער, אטרקציות להנאת האורחים ובעיקר התוספת היותר מרעננת בשנים האחרונות של הקלטת שיר וכמובן קליפ או מצגת בר מצווה של חתן השמחה.

  החלטות שיש לקבל

  לפני שמגיעים להקלטת שיר וצילום קליפ הבר-מצווה, צריכים להחליט בעצם 2 דברים: הראשון זה כאמור- מי ישיר את השיר. הדבר השני זאת החלטה הנוגעת למילות השיר. אם הנער שר בעצמו את השיר, אז ברוב המיקרים הוא יבחר שיר קיים שהוא אוהב, אם זה של זמר/ת מפורסם ונערץ או אפילו שיר של להקה שהוא מחבב. כמובן שלא כדאי לבחור שיר קשה מדי ורצוי להתאמן בבית כמה שיותר. אין צורך ללמוד את המילים בע”פ, כי אנו מקרינים אותן על מסך. אם מי שיבצע את ההקלטה זאת המשפחה – אז בד”כ כן משנים את המילים של השיר, ואז אפשר גם להעזר בתמלילן המוכשר שלנו. התמלילן יקבל את הפרטים המלאים אודות הנער, דרך הטופס שממלאים באתר או במייל, ודרך מסירת פרטים בטלפון- פרטים שיימסרו ישירות לתמלילן. יש לא מעט סוגים של קליפים לבר מצווה, חשוב מאוד להקפיד על איכות גבוהה של קליפ חשוב להבין שמדובר על הפקה רצינית לכל דבר ולכן חשוב מאוד שהקליפ יתבצע על ידי אנשי מקצוע שמבינים עניין.  בהשקעה קטנה יחסית,  נפיק לכם קליפ בר מצווה מפתיע ומקסים, שיוקרן באירוע וישאר כמזכרת לתמיד. את הקליפ עורכים בשילוב של צילומי וידאו אולפן, צילומי חוץ, מסך ירוק לאפקטים, תמונות וקטעי וידאו. פנו אלינו ונעזור לכם בבחירת השיר ובכתיבת המילים.

  קליפ לבר מצווה  – רק במקום שמתמחה בהפקות קליפים

  מדוע כדאי להקליט שיר לבר מצווה באולפן מקצועי? אם אתם הולכים להוציא הרבה כסף על אירוע הבר- מצווה… אז דווקא כשמדובר בהקלטת שיר או קליפ – אל תתפתו ללכת למקומות זולים או אולפנים ביתיים. כיום, ישנם מקומות רבים בהם תוכלו להקליט שירים, אך לא כל מקום יוכל להעניק לכם ציוד אולפני מתקדם ויקר, אנשי מקצוע מנוסים האמונים על ההקלטה והעריכה ועוד. אם ברצונכם לעשות זאת על הצד הטוב ביותר – אולפני הקלטה קליפ נולד הם התשובה עבורכם. באולפני הקלטות קליפ נולד, עובדים עם מערכות מחשוב והקלטה מהמשוכללות שיש בעולם. מיקרופונים איכותיים, מגברים, מיקסרים, מחשבים ותוכנה, כלי נגינה אמתיים ועוד. וכמובן שצוות ההקלטה המקצועי אשר גם הוא יעשה את כל ההבדל. זכרו שהתוצאה נשארת לעד, ותמיד תרצו להתגאות במה שעשיתם.

   

  דוגמאות לקליפ בר מצווה:

  קישורים נוספים של בר מצווה – מצגת, שיר, קליפ, ברכות ועוד

  קליפ בר מצווה    הקלטת שיר לבר מצווה   שיר לחתן בר מצווה

  שירים לבר מצווה   קליפ לבר מצווה    הקלטת ברכות לבר מצווה

  שיר לחתן בר מצווה   מצגת בר מצווה   ברכות לבר מצווה מההורים

  רעיונות לקליפ בר מצווה

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   שירותים נוספים

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים