השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  צילום קליפ

  צילום קליפ לאירוע שלכם

  הנה מתקרב מועד האירוע ואנחנו חושבים כל הזמן איך אפשר לשדרג ולשפר. אחת הדרכים הכי טובות לעשות זאת – היא צילום קליפ לקראת האירוע.  זאת מתנה שאי אפשר לקנות משום שהיא מורכבת מכל הרגעים המיוחדים שמרכיבים מסכת חיים שלמה של זיכרונות והישגים, סיפורי חיים והצלחות. אנחנו רוצים גם להביא לידיעת אותו אדם כמה אנחנו אוהבים אותו וכמה הוא חשוב לנו, ומתנה פשוטה שאפשר לקנות בכל חנות אינה מספיקה כדי להביע עד כמה הוא משמעותי לנו. ברגעים כאלה, שבהם יש לכם משהו חשוב לומר, כשיש לכם משהו חשוב לספר ולהראות, כשאתם רוצים לשזור תמונות וזיכרונות יחד למסכת אחת, חשבו על צילום קליפ כמתנה מקסימה להעניק לקרובים הכי יקרים לכם. אתם יכולים גם לשיר את השיר האהוב עליכם והשיר האהוב על בעל/ת השמחה, כדי להראות לו כמה הוא מיוחד לכם.

  צילום קליפ, צלם קליפים

  צילום קליפ, צלם קליפים

  להשקיע בצילום קליפ

  לכל אירוע שמח כזה, יום הולדת או יום נישואים, בת מצווה או חתונה, צילום קליפ עם כל אפשרויות העריכה והצילום הוא הדרך שלכם להביע זאת. זיכרונות יפים במיוחד מונצחים בקליפים האלה בכל פעם, הסיפורים הכי מרגשים יכולים להיות מוגשים בקליפ מוזיקלי כזה עם המון אהבה. תוכלו גם לכתוב שיר ולשיר אותו מל המצלמה לפי לחן של שיר אחר שמיוחד רק לכם, כדי לקבל קליפ מוזיקלי מיוחד במינו. אין ספק שאולפני קליפ נולד ראו כבר רגעים מרגשים של אנשים רבים שבאו להפיק קליפ לפי חלום שלהם, והציוד המקצועי והאיכותי מחכה כעת גם לסיפור המרגש שלכם.

  האם חשבתם פעם איך זה יהיה לצלם את הסיפור שלכם או שיר שאתם אוהבים בביצוע המיוחד שלכם? אתם יכולים לצלם סרטון נהדר גם אם לא למדתם קולנוע משום שהיום יש אולפנים מיוחדים שמאפשרים לכם צילום קליפ לכל מטרה ובכל סגנון שהוא. אולפן קליפ נולד שמח להגשים חלומות של אנשים שרוצים לראות את עצמם בסרט מושקע לכל אירוע ומכל סיבה שהיא. אתם יכולים לצלם את הקליפ ליום הולדת או לחתונה, ליום הנישואים או לבר מצווה, לבת מצווה או לחתונת הזהב. חשבו על האפקט הנהדר של ההפתעה הזאת, כאשר מקרינים סרטון מושקע כזה באירוע משפחתי שבו כולם מתכנסים לברך את עורכי האירוע, ופתאום אתם מקרינים סרטון מושקע ואיכותי שבו ברכות של כולם, צילומים ותמונות מיוחדות, שיר שהוריכם אהבו מאוד או תמונות מילדות שכבר נשכחו באיזה שהוא אלבום נידח. צילום קליפ מיוחד כזה הוא הדרך שלכם להנציח זיכרונות.

  צילום קליפים, צילום קליפ לאירוע, צילום קליפ חתונה, צילום קליפ יום הולדת, צילום קליפ בת מצווה

  צילום קליפים, צילום קליפ לאירוע

  צילום סיפור שלכם

  לכל אירוע יש אנשים עם סיפור מיוחד, ולפעמים מספיק שיר או כמה דקות מוסרטות בקליפ יפה כדי להעביר ברכה או מסר או סיפור שלכם לאדם הזה. אם רציתם תמיד להראות כמה אתם שרים יפה, כמה הומור יש לכם, אם יש לכם חשק לשחק עם אפקטים מיוחדים ולשחק אותה כמו בסרט, זאת ההזדמנות שלכם. צלמו קליפ אישי שלכם לכל מטרה, גם כדי להציע נישואים או לחגוג יום אהבה מיוחד, גם כדי לחגוג לחברים שלכם שהשתחררו מהצבא או קיבלו סוף סוף תואר, וגם כדי לספר לילדים או להורים שלכם כמה אתם אוהבים אותם. צילומי קליפ מושקע באולפן איכותי ומתקדם עם כל הציוד. תוכלו לשלב בסרטון את כל האפקטים המיוחדים שראיתם בסרטים ואת כל הכתוביות והצלילים והמוזיקה שהם לטעמכם, בסרט המיוחד שלכם.

   

  לעמוד רשימת שירים מומלצים עם חלוקה לפי סוג אירוע- לחצו כאן.
  לעמוד מחירים ומבצעים לחצו כאן
  לעמוד של הזמנת כתיבת שיר לחצו כאן

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   הפקת מצגות

   מצגת וידאו איכותית לכל אירוע ושמחה אנו נערוך לכם מצגת וידאו מקסימה מתמונות ו/או קטעי וידאו. אולפני קליפ...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים