השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  צילום חתונות

  צילום חתונות – כיצד להיערך?

  הרגע המרגש שכולם חיכו לו מתקרב ובא, בחרת שמלה, מדדת טוקסידו, שושבינות קטנות מתרגשות עם סלסלות פרחים, חברים מארגנים סרטים מצחיקים ואוספים תמונות, האימהות יושבות על סידורי השולחן.

  לכם רק נותר לבחור מי יתעד את הרגע החשוב בחייכם, מי יהיה אחרי על צילום חתונות באירוע שלכם. צלם חתונות הוא פונקציה קריטית לכל אירוע וישנם מספר כללי אצבע שיש לעקוב אחריהם כאשר ניגשים למלאכת בחירתו.

  איך בוחרים צלם מוכשר ומיומן?

  צילומי נוף יפים מהודו ודרום אמריקה כולם יודעים לעשות, אפילו לתפוס את השקיעה מזווית מחמיאה זו לא משימה מורכבת במיוחד. אך, יש לזכור שמצטיין החוג לצילום בבית הספר לאומנות עדיין לא מקנה לאף אחד את התואר "צלם חתונות".

  יש לבחור בעל מקצוע עם רקע עשיר בצילומי אירועים, אחד שיודע לתפוס את הרגעים שאיש לא שם לב אליהם, לעמוד בקצב המהיר של החתונה ויחד עם זאת להתמזג בקהל כאילו הוא חלק מהתפאורה מבלי להפריע את שמחת החוגגים.

  יום האירוע – צילומי איפור והתכוננות

  כלות רבות מעדיפות כי הצלם יהיה צמוד אליהם כבר מרגע ההכנות. צילומים אלו מאפשרים לכלה להרגיש בנוח מול עדשת המצלמה שעתידה לעקוב אחר כל צעדיה במהלך השעות הקרובות. בנוסף, צילומי האיפור הם הקלאסיים והמחמיאים ביותר, שכן הם מופקים באווירה נרגשת כשניזקי מזג האוויר עוד לא עשו את שלהם. בנוסף, רגע המפגש בין הכלה לחתן לפני האירוע, הוא רגע שתרצו לנצור לנצח.

  צילומי משפחה מרגשים

  מומלץ לבקש מהמשפחה הקרובה להתייצב טרם האירוע. צילומי משפחה ארוכים ומייגעים ככל שיהיו הינם רגעים חשובים. זוהי גם הזדמנות נפלאה להתייחד עם האנשים הקרובים ביותר ולהנציח את נוכחותם באירוע.

  יש לזכור שההורים והאחים הם שותפים עיקריים וחשובים בשמחה. במהלך הערב הגדוש מוזמנים, לעיתים, לא מספיקים לבלות עם מי שאוהבים באמת את הרגעים החשובים ביותר. לכן, כדאי לנשום עמוק, לחייך יפה ולזכור שהם שם בשבילכם ובזכותכם.

  מגוון רחב של סוגי אלבומים

  לאחר החתונה, רוב התמונות יעלו אבק על הדסק טופ או במקרה הטוב בכונן גיבוי. לכן, מומלץ לבחור מגוון של אלבומים. ניתן לבחור אלבום דיגיטלי, אלבום קשיח גדול, אלבום כיס או אלבום בצורת לוח שנה. בנוסף, מומלץ לקחת תמונות נבחרות ולקשט בהן את חדרכם המתחדש בבית המשותף.

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים
    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות