השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  צילום בת מצווה

  גיל 12 הוא גיל מרגש במיוחד עבור בנות צעירות. זהו רגע בו ישנה קפיצה אדירה בהתפתחות של הבת והיא הופכת מילדה לנערה. אירוע בת המצווה טומן בחובו משמעויות רבות של צמיחה, והתחדשות והוא אירוע שכל הורה ירצה לזכור לנצח וכל נערה תביט בו אחורה בנוסטלגיה וגעגועים.  איש המקצוע הראוי לתעד את האירוע המיוחד עם צילום בת מצווה הוא צלם מנוסה ומקצועי בלבד.

  ערב האירוע עצמו מרגש במיוחד ועשוי להיות אף מעט מלחיץ. דרך נהדרת להפיג את המתח היא לבחור את החברות הטובות ביותר, להתפנק בתסרוקת, איפור ומסאז’ ולצאת ליום שכולו סובב סביב כלת השמחה ומדגיש את היופי הייחודי לה וכמובן מומלץ להכין מראש קליפ בת מצווה. קראו על כך באתר.

  לוקיישן לוקיישן לוקשיין

  צילום בת מצווה, מיקומי הצילומים טרם הערב עצמו הינם חשובים ויש לברור אותם בקפידה.

  מי שבוחרת להתאפר, מוטב לה ללכת למקומות צילום שלא יהרסו את עבדות המאפרת וישאירו את התסרוקת במקומה.

  יחד עם זאת, חשוב לבחור מקומות שמייצגים את האופי של המצטלמת וגורמים לה לחוש בנוח בסיטואציה שאיננה טבעית לה.

  לכן, אם מדובר בספורטאיות, שחייניות, רקדניות או מתאגרפות, יש לזכור כי את הרגעים החשובים הללו רצוי וצריך לשלב באופיין הייחודי.

  בנוסף, מומלץ לצאת לצילומים מוקדם בבוקר או בשעות אחר הצהריים. בשעות אלו, האור והשמש לא משחקים עם גוון הפנים ומשאירים אותו טבעי ונקי.

  מה כדאי להביא ליום הצילומים?

  מומלץ ואף חשוב להזמין חברות טובות שיכלו להצטלם יחד עם כלת השמחה ולסייע בכל הנדרש.

  בנוסף, כדאי להביא אוכל ומים כיוון שמדובר בימים ארוכים בהם מסתובבים זמן רב.

  נעים ונחמד ביותר לצרף מוסיקה למאורע שגם תעביר את זמני ההפוגות וגם תסייע ביצירת אווירה שמחה וחגיגית שתשתקף בצילומים עצמם.

  תמונות עם המשפחה

  אז נכון שההורים נודניקים ונכון שהאח הקטן מציק והאחות הגדולה לא תמיד מסכימה שתיקחי לה בגדים מהארון. יחד עם זאת, המשפחה הקרובה הם אורחי הכבוד ושמחים בשמחתך ומתרגשים איתך ממש כמוך ואולי אפילו טיפה יותר.

  לכן, תמונות משפחתיות טרם האירוע הינן בגדר המלצה חמה. האנשים הקרובים אלינו הם אלו הנשארים אתנו לאורך כל הדרך ותמונות מנקודות ציון חשובות בחיינו עם המשפחה הקרובה, הן מרגשות ומעוררות זיכרונות נעימים.

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים