השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  צילום אירועים

  חתונה, בר מצווה, בריתות או יום הולדת לסבתא, כל אירוע שמכבד את עצמו זקוק לצלם יצירתי שידע לתפוס את הרגעים הגדולים והבלתי נשכחים כמו את הרגעים הקטנים והמיוחדים שאף אחד אחר לא רואה. מטבעם של בני האדם לשכוח ולכן חשוב מאוד להקפיד על תיעוד השמחות כי אירוע שלא צולם כמו לא היה מעולם.

  לפני שניגשים למלאכת הבחירה, כדאי להיוועץ לשמוע על המלצות מאנשים קרובים שחוו את הצלם המיועד באירוע, כי אין תחליף לתוצאות בשטח. רצוי לנהל שיחת טלפון ראשונית ולבחון האם הצלם שאיתו אתם משוחחים מבין את הרצונות שלכם ומוכן להתאים עצמו לקהל היעד ולא שמא מדובר באמן שמרגיש שרק הוא יודע מה טוב עבורכם. בנוסף יש לזכור שלכל צלם סגנון אחר לכן תמיד כדאי להיות פתוח לרעיונות חדשים שלא חשבת עליהם כלל.

  אפשרויות צילום מגוונות

  ישנן אינספור סגנונות צילום ולכן יש לחשוב מראש ולהחליט יחד עם הצלם איזה סגנון מתאים לאירוע שלכם – צילום אומנותי, במסגרתו הצלם יביים אתכם מעט ויוסיף נגיעות אומנותיות, צילום דוקומנטרי שיתפוס את הרגע כפי שהוא, או צילום תקופתי שיתעד את כל הארגונים לאירוע, החל מהימים שקדמו לו ועד הרגע המרגש עצמו. בנוסף יש לשים לב למצלמות שיתפקדו במהלך הערב. ישנן מצלמות סטילס, וידאו, רחף ומצלמות מגנטים. כל מצלמה תופסת כיוון אחר ונקודת מבט שונה.

  רגע אחרי האירוע

  חשוב מאוד לסכם עם הצלם כיצד יעובדו התמונות ומה תהיה הפלטפורמה בהן יוצגו לאחר האירוע. עולם זה מתחלק לכמה אסכולות שונות. צלמים אחדים מתקנים את כל חומר הגלם שבידיהם ומעבדים את התמונות על מנת שתוכלו לבחור מתוכן מה מתאים לכם. אחרים מעדיפים שבעל האירוע יבחר את התמונות אותן ירצה טרם תיקונן. מומלץ לבחור את הצלמים שהכי מתאימים לדרישותיכם.

  מתי כדאי להצטלם ביום האירוע?

  רוב האירועים מתקיימים בערב וזה משחק לטובת העדשה מכיוון ששעות אחר הצהריים הינן המומלצות ביותר לצילומי חוץ. שקיעה, אור רך, ומזג אוויר נעים, מחמיאים לעור הפנים ועושים פלאים לתמונות. בנוסף בקיץ אלו שעות פחות חמות וסכנות כמו זיעה או איפור מרוח הולכות ופוחתות.

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   שירים מומלצים

   שירים מומלצים - אולפני הקלטות קליפ נולד בעמוד הזה תוכלו לקבל רעיונות לשירים מומלצים עבור: שירים ליום הולדת,...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים