השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  הקלטת שיר לבת מצווה

  הקלטת שיר לבת מצווה

  אירוע הבת מצווה הוא כמובן חשוב ומרכזי בחיים של כל נערה מתגברת. אתם תרצו שהבת שלכם שחוגגת את הבת מצווה, תעבור חוויה טובה ומעצימה  וגם שישאר לה מזכרת שמחה מאד מהאירוע עצמו. לכן – מומלץ להכין שיר עם קליפ בת מצווה.

  הקלטת שיר לבת מצווה יכולה להיות חוויה מרגשת ומיוחדת, גם אם כלת הבת מצווה מבצעת בעצמה את השיר וגם אם מפתיעים אותה עם “שיר בהפתעה” שמבוצע ע”י המשפחה או החברות. אפשר להסתפק בהקלטת שיר בלבד ואפשר כמובן לשדרג לקליפ בת מצווה, עליו נפרט בהמשך.

   אירוע של פעם בחיים

  אירוע בת מצווה הוא האירוע החשוב ביותר בחייה של כל ילדה ההופכת נערה בגיל 12. אם תחליטו שאתם רוצים שהנערה בעצמה תקליט את השיר, אז היא תוכל להופיע ולשיר גם באירוע עצמו. היא לא באמת תשיר באירוע אלה רק ב”כאילו” כמו הרבה זמרים שמופיעים יחד עם פלייבק ברקע. אם לא היא מבצעת את השיר. אז אפשרי גם להקרין באירוע מצגת תמונות או סרטים- כשברקע ישמע השיר שהוקלט. אם הולכים על קליפ אישי או משפחתי – הקליפ כמובן יוקרן באיוע המרגש, ויישאר למזכרת לכל החיים.

  הקלטת שיר לבת מצווה

  הקלטת שיר לבת מצווה

   

  לפני שמגיעים להקלטת שיר הבת-מצווה, צריכים להחליט בעצם על שני דברים: הראשון זה כאמור- מי ישיר את השיר. הדבר השני זאת החלטה הנוגעת למילות השיר. אם הנערה שרה בעצמה את השיר, אז במרבית המקרים היא תבחר שיר קיים שהיא אוהבת. אם זה של זמר/ת מפורסם ונערץ או אפילו שיר של להקה שהיא מחבבת. כמובן שלא כדאי לבחור שיר שקשה מדי לביצוע. אנו ממליצים להתאמן קצת בבית על השיר, אך אין צורך ללמוד את המילים בע”פ כי אנו מקרינים אותם על מסך גדול. אם החלטתם שמי שיבצע את ההקלטה זאת המשפחה של הנערה, ברוב המקרים כן משנים את המילים של השיר, ואז אפשר כמובן להיעזר בתמלילן המוכשר שלנו. התמלילן יקבל את הפרטים המלאים אודות הנערה, דרך הטופס שממלאים באתר או במייל, ודרך מסירת פרטים בטלפון- פרטים שיימסרו ישירות לתמלילן.

  מדוע כדאי לבצע הקלטת שיר לבת מצווה באולפן מקצועי כמו קליפ נולד? 

  כיום יש דרכים רבות ומגוונות להקליט את קולכם , אך לא כל מקום יוכל להעניק לכם ציוד אולפני מתקדם ויקר, אנשי מקצוע מנוסים האמונים על ההקלטה והעריכה ועוד. אם ברצונכם לעשות זאת באמת על הצד הטוב ביותר, באולפני הקלטה קליפ נולד תמצאו את כל מה שצריך לכך. באולפנים שלנו עובדים עם מערכות מחשוב והקלטה מהמשוכללות בעולם, מיקרופונים איכותיים, מגברים, מיקסרים, מחשבים ותוכנה, כלי נגינה אמתיים ועוד. ועל תשכחו שצוות ההקלטה המקצועי שלנו יעשה את כל ההבדל. זכרו שהתוצאה נשארת לעד, והחוויה של נערת בת המצווה תהייה בלתי נשכחת.

   

  אולפני הקלטות ברחבי הארץ

  אולפן הקלטות ברמת השרון , אולפן הקלטות בתל אביב , אולפן הקלטות במרכז , 

  אולפן הקלטות בשרון , אולפן הקלטות בהרצליה , אולפן הקלטות בפתח תקווה

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים