השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  הקלטת שיר לבר מצווה

  הקלטת שיר לבר מצווה

  אירוע הבר מצווה הוא כמובן חשוב ומרכזי בחיים של כל נער מתגבר. אתם תרצו שהבן שלכם שחוגגת את הבר מצווה, יעבור חוויה טובה ומעצימה וגם שישאר לו מזכרת שמחה מאד מהאירוע עצמו, מזכרת לכל החיים. לכן – מומלץ להכין שיר לבר מצווה עם קליפ בר מצווה.

  הקלטת השיר יכולה להיות חוויה מדהימה, גם אם חתן הבר מצווה מבצע בעצמו את השיר, וגם אם מפתיעים אותו עם שיר בהפתעה שמבוצע ע”י המשפחה או החברים. ניתן להסתפק בהקלטת שיר בלבד, אך ניתן כמובן לשדרג לקליפ בר מצווה, עליו נפרט בהמשך.

  הקלטת שיר – חוויה שלא תשכח

  אירוע בר מצווה מהווה מזה שנים הפקה מורכבת הכוללת אולם אירועים, תקליטן או זמרים, אטרקציות להנאת האורחים והחברים ובעיקר התוספת היותר מרעננת בשנים האחרונות של הקלטת שיר וכמובן קליפ או מצגת בר מצווה של חתן השמחה. אם הנער מקליט בעצמו את השיר, הוא יוכל להופיע ולשיר את השיר גם באירוע הבר מצווה. הוא לא באמת ישיר באירוע אלה רק ב”כאילו” כמו הרבה זמרים שמופיעים עם פלייבק ברקע. ואם לא הוא מבצע את השיר, אז אפשר שהשיר יהיה ברכה לבר מצווה, או להקרין באירוע מצגת תמונות או סרטים – כשברקע ישמע השיר שהוקלט.

  קליפ בר מצווה, הקלטת שיר לבר מצווה

  קליפ בר מצווה, הקלטת שיר בר מצווה

   

  לפני שמגיעים להקלטת שיר הבר-מצווה, צריכים להחליט בעצם על שני דברים: הראשון זה כאמור- מי ישיר את השיר. הדבר השני זאת החלטה הנוגעת למילות השיר. אם הנער שר בעצמו את השיר, אז במרבית המקרים הוא יבחר שיר קיים שהוא אוהב, אם זה של זמר/ת מפורסם ונערץ או אפילו שיר של להקה שהוא אוהב. כמובן שלא כדאי לבחור שיר שקשה מדי לביצוע. אנו ממליצים להתאמן קצת בבית על השיר, אך אין צורך ללמוד את המילים בע”פ כי אנו מקרינים אותם על מסך גדול. אם החלטתם שמי שיבצע את ההקלטה זאת המשפחה של הנער, ברוב המקרים כן משנים את המילים של השיר, ואז אפשר כמובן להיעזר בתמלילן המוכשר שלנו. התמלילן יקבל את הפרטים המלאים אודות חתן המצווה, דרך הטופס שממלאים באתר או במייל, ודרך מסירת פרטים בטלפון- פרטים שיימסרו ישירות לתמלילן.

  מדוע כדאי לבצע הקלטת שיר באולפני קליפ נולד?

  ישנם דרכים רבות ומגוונות להקליט את קולכם, אך לא כל מקום יוכל להעניק לכם ציוד אולפני מתקדם ויקר, אנשי מקצוע מנוסים האמונים על ההקלטה והעריכה ועוד. אם ברצונכם לעשות זאת באמת על הצד הטוב ביותר, באולפני הקלטה קליפ נולד תמצאו את כל מה שצריך להקלטת שירים איכותיים. באולפנים שלנו עובדים עם מערכות מחשוב והקלטה מהמשוכללות בעולם, מיקרופונים איכותיים, מגברים, מיקסרים, מחשבים ותוכנה, כלי נגינה אמתיים ועוד. ועל תשכחו שצוות ההקלטה המקצועי שלנו יעשה את כל ההבדל. זכרו שהתוצאה נשארת לעד, והחוויה של נער בר המצווה תהייה בלתי נשכחת.

   

  אולפני הקלטות ברחבי הארץ

  אולפן הקלטות ברמת השרון , אולפן הקלטות בתל אביב , אולפן הקלטות במרכז , 

  אולפן הקלטות בשרון , אולפן הקלטות בהרצליה , אולפן הקלטות בפתח תקווה

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   ברכת כלה

   הקלטת ברכת כלה באולפן קליפ נולד החלטתם להתחתן וההכנות בעיצומן. אם אתם רוצים להפוך את היום הזה...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים