השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  איך מקליטים שיר באולפן?

  הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי

  מעוניינים לבצע הקלטת שיר באולפן, שיר במתנה או קליפ בהפתעה, לאדם הקרוב לכם? ולא ממש יודעים איך מקליטים שיר באולפן? אל תלחצו, בשביל זה אנחנו כאן…המשיכו לקרוא את המאמר וההסברים שלנו. אפשרות נוספת שיתכן ואתם רוצים- שזמר מקצועי של אולפני קליפ נולד, יקליט בקולו את השיר שנכתב עבורכם במיוחד. שיר שנכתב על ידי התמלילן המוכשר שלנו. כך או כך הגעתם למקום הנכון וכמובן ששניהם אפשריים. הפקת שיר מורכבת מפריטים רבים. כדי להגיע לשלמות – דרושים אנשי מקצוע מנוסים וטובים, אשר יתנו את הדגש המיוחד לכל פרט ופרט. אולפני ההקלטה שלנו מאובזרים בציוד המתקדם והחדיש ביותר. הציוד החדיש מאפשר לנו להקליט עם תנאים מעולים של מקסימום אקוסטיקה ותנאי הקלטה אידאליים לצורך הפקת השיר שלכם.

  הקלטת שיר באולפן – כל אחד יכול להקליט כמו זמר

  טכנאי הסאונד של קליפ נולד הם בעלי ניסיון רב בהקלטות שירים. ולכן כל הפקת שיר אצלנו נעשית בצורה מקצועית וצלולה, ללא רעשי רקע וללא הפרעות אחרות. בסיומו של התהליך הקלטת השיר, לאחר תהליך ה”מיקס”, תקבלו שיר מוגמר, ברמה איכותית וגבוהה במיוחד. אנו ממליצים להיעזר בתמלילן המנוסה מאד שלנו כדי שיכתוב עבורכם את השיר. התמלילן של אולפני קליפ נולד, הוא גם מוזיקאי מנוסה ויודע להתאים את המילים הרצויות למבנה השיר המדויק. כמובן שהתמלילן לא כותב לפני שהוא מקבל ממכם את המידע הנחוץ לו הנוגע למאפיינים של בעל/ת השמחה. הכותב יהיה אתכם בקשר טלפוני רצוף בתהליך כתיבת השיר. בהמשך, הוא יישלח אליכם למייל את השיר המוכן, ויחכה לאישור הסופי שלכם. אם תבחרו לבצע בעצמכם את הקלטת השיר – מומלץ לכם להתאמן בבית ככל האפשר. ואז להגיע במועד שקבעתם לאולפן כדי להקליט אותו. הקלטת שיר באולפן לוקחת בממוצע כשעה וחצי.

  אז מדוע כדאי להקליט שיר באולפן מקצועי?

  אל תנסו לעשות זאת בעצמכם או להקליט באולפן זול. לא כל מקום יוכל להעניק לכם ציוד אולפני מתקדם ויקר, אנשי מקצוע מנוסים האמונים על ההקלטה והעריכה. אם תרצו להפתיע מישהו בשיר בהפתעה וברצונכם לעשות זאת באמת על הצד הטוב ביותר – אולפני הקלטה קליפ נולד הם התשובה עבורכם. באולפני הקלטות קליפ נולד, עובדים עם מערכות מחשוב והקלטה מהמשוכללות שיש בעולם, מיקרופונים איכותיים, מגברים, מיקסרים, מחשבים ותוכנה, כלי נגינה אמתיים ועוד. וכמובן שצוות ההקלטה המקצועי אשר גם הוא יעשה את כל ההבדל. זכרו שהתוצאה נשארת לעד, והרי תרצו להתגאות תמיד במה שעשיתם.

  שיר עם קליפ, הקלטת שיר עם קליפ, שיר עם קליפ משפחתי, שיר עם קליפ באולפן, שיר עם קליפ לאירוע

  שיר עם קליפ

   

  אולפני הקלטות ברחבי הארץ

  אולפן הקלטות ברמת השרון , אולפן הקלטות בתל אביב , אולפן הקלטות במרכז , אולפן הקלטות בר”ג

  אולפן הקלטות בשרון , אולפן הקלטות בהרצליה , אולפן הקלטות בפתח תקווה

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים