השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  הפקת קליפ

  הפקת קליפ משפחתי לאירוע שלכם – מתנה מיוחדת ומרגשת במיוחד!

  בזמן האירוע, הקליפ שהופק יוקרן ברגע הנכון ויגרום לבעל השמחה ולשאר המשתתפים להתרגש מאד.
  בהפקת קליפ יש צירוף של הנאה וכייף לא רק למקבלי המתנה, אלא גם לנותני המתנה. אתם רק צריכים להחליט מי ישתתף בקליפ: הפקת קליפ בהשתתפות המשפחה, החברים או בעלי השמחה עצמם.
  בכל קליפ ניתן לשלב צילומים שונים מתקופות שונות של בעל השמחה. ניתן להצטלם גם בחוץ, בגן שנמצא ליד האולפן, וגם עם מסך ירוק לאפקטים שונים…
  בעל השמחה יופתע מאד באירוע וגם תשאר לו מזכרת אמיתית לנצח.
  הקליפים ערוכים בשילוב של צילומי אולפן, צילומים מחוץ לאולפן, מסך ירוק לאפקטים, תמונות וקטעי וידאו.

   

  הפקת קליפ לאירוע

  הפקת קליפ לאירוע

   

  לאילו אירועים מומלץ להפיק קליפ משפחתי?

  יום הולדת, חתונה, בר מצווה, בת מצווה, פרישה, הצעת נישואין, קידום בעבודה…
  או שסתם בא לכם להיות רומנטיים ולהפתיע את בן/בת הזוג.
  באולפני ההקלטות של קליפ נולד נוכל לעזור לכם להפתיע ולרגש באירוע השמח שלכם.
  צוות האולפן המנוסה שלנו, יקליט ויצלם אתכם והתוצאה – קליפ מפתיע ומרגש בו אתם הכוכבים!

  הפקת קליפ משפחתי לאירוע – האם כל אחד יכול?

  בהחלט כן. המומחיות שלנו היא להפיק מכל אחד, גם אם לא ממש יודע לשיר- תוצאה טובה בהחלט, שאף תקצור שבחים רבים. אז אל חשש מכך שאינכם זמרים מלידה. אצלינו באולפנים יצרנו את כל התנאים, האקוסטיקה  והטכנולוגיה כדי לעבוד גם עם אנשים שמעולם לא היו באולפן הקלטות ואין להם שום נסיון בשירה מעבר לשירה במקלחת או קריוקי במסיבות-  במקרה הטוב. וכן, גם אם יש לכם קול של צפרדע צרודה במיוחד 🙂  זה בהחלט לא ימנע ממכם להגיע לתוצאה טובה. הצוות המנוסה והמקצועי שלנו יהיה אתכם וינחה, ייעץ ויעזור לכם לעבור את  כל שלבי ההקלטה וההפקה, מרגע ההגעה לאולפן ועד קבלת המוצר הסופי.

  יתרונות אולפני הקלטות קליפ נולד:

  • אולפן הקלטות גדול ומאובזר שיכול להכיל עד 40 איש.
  • אולפן צילום גדול עם תאורה מקצועית
  • מסך ירוק לאפקטים כתוספת בעריכת הקליפ.
  • אפשרות לצילומי חוץ מרהיבים, בצמוד לאולפן.
  • שילוב של תמונות שלכם בכל קליפ.
  • צוות מקצועי ומנוסה מאד עם הרבה סבלנות.
  • כותב שירים מומחה שיכתוב עבורכם את השיר.
  • זמינות ופעילות האולפן כל יום מהבוקר עד שעות הלילה.
  • נסיון של 15 שנים עם אלפי לקוחות והמלצות רבות של לקוחות חוזרים.

  אז איך באמת מתבצע תהליך הפקת קליפ משפחתי?

  • בחירת שיר וכתיבת מילים – אם אתם מסתדרים לבד, פשוט דלגו לסעיף הבא…
  • בשלב הראשון, נשלח אליכם במייל, שאלון עם מספר שאלות על הזוג שמתחתן. את השאלון ניתן גם למלא ישירות באתר! לאחר שהשאלון והמידע שמילאתם יגיעו אלינו, כותב המילים שלנו ידבר אתכם טלפונית וישלים פרטים נוספים החשובים לו לדעת. הוא יוכל לעזור לכם גם בבחית השיר (כל שיר מוכר- ישראלי או לועזי, ישן או חדש). אנו נבקש לדעת גם את מספר האנשים שיתתפו בהקלטה ובקליפ. הכותב יקבל את כל הנתונים ויכתוב לכם שיר לחתונה שיתאים למאפיינים ולבקשות שלכם. הכותב יהיה אתכם בקשר עד שתאשרו שקבלתם את השיר ואתם מרוצים בהחלט.
  • כדאי לבצע בבית חזרות על השיר. אין צורך ללמוד את המילים בע"פ, כיוון שאנו מקרינים את המילים על מסך שנמצא באולפן.
  • לאחר שתגיעו לאולפן במועד שנקבע, טכנאי ההקלטות יקבל אתכם ויבצע חזרה קצרה. במהלך ההקלטה הוא ידריך וינחה אתכם, השיר יוקלט בשלבים ובמספר פעמים עד שהכל יחובר לשיר אחד שלם. בסיום ההקלטה הטכנאי ימשיך לעבוד על עריכת המיקס ושיפורי סאונד שונים.
  • את הקליפ עצמו מתחילים לצלם מיד לאחר שהשיר כבר מוכן. כל המשתתפים נכנסים לאולפן הצילום  ושרים שוב את השיר אבל הפעם מהתחלה עד הסוף, ללא עצירות, כאשר שהיר המוקלט מושמע ברקע- ברמקולים של האולפן. באולפן מותקנת תאורה מקצועית שמאירה את כל המשתתפים. צלם הוידאו יעמיד אתכם ויביים את הצילומים. תוכלו למצוא באולפן אביזרים שונים, וכן כלי נגינה רבים ומגוונים. את הצילומים אפשר להמשיך גם באולפן "הירוק"- שזה חדר לאפקטים מיוחדים. ניתן גם לצאת החוצה ולעשות השלמה לצילומים של האולפן, בגינה יפה לידנו או באיזור אחר שיבחר. צילומי "מסך ירוק" וצילומי חוץ דורשים תוספת מחיר שנקבעת מראש.
  • הצילומים וכל החומר עוברים לעורך שלנו, שעורך את הקליפ בצורה קפדנית.
  • הקליפ נשלח אליכם לצפייה ובדיקה.

  קבלו מספר טיפים שיעזרו לכם בהפקת קליפ מוצלח:

  1: הפקת קליפ מתחילה בבחירת השיר שתרצו להקליט. התמלילן של קליפ נולד יוכל להמליץ לכם על מספר שירים שיתאימו. בכל מקרה, כדאי לבחור שיר מוכר שהקהל מכיר ומזהה, וגם שיהיה קל לביצוע.  בחירת השיר משפיעה גם על אופי הקליפ: האם תעדיפו שיר איטי ומרגש או דווקא שיר קצבי ושמח.

  2: אם אין לכם ניסיון רב, לא כדאי לכתוב לבד את המילים לשיר. לשם כך היעזרו בתמלילן של קליפ נולד. אם בכל זאת אתם רוצים לעשות זאת בעצמכם, בדקו היטב שהמילים מתאימות בדיוק למבנה הנכון של השיר, ואז העבירו אלינו את השיר לבדיקה.

  3: ברוב המקרים קליפ מוקרן באירוע לעיני כולם, ובעל השמחה מופתע ומתרגש מאד.  אבל יש מקרים חריגים שבהם דווקא בעל השמחה הוא זה שמופיע בקליפ ומפתיע בעצמו את הקהל של האירוע. כדאי ללכת על האפשרות הזאת רק אם אתם יודעים בוודאות שבעל השמחה מאד אוהב לשיר ובטוח ירצה להשתתף בקליפ.

  4: החליטו מראש על כמות האנשים שישתתפו בקליפ. הכמות נעה בין משתתף אחד לבין 10, 20 , 30 ואפילו 40 משתתפים…כשיש מעט משתתפים אפשר להיות יותר יצירתיים בקליפ, והצילומים יהיו יותר מרגשים או מצחיקים. לעומת זאת כשיש הרבה משתתפים אז הדגש הוא יותר על האווירה עצמה שתהיה שמחה מאד ומשפחתית.

  5: התאמנו בבית יחד על השיר כמה שיותר. ככה יהיה לכם יותר קל ונעים באולפן הקלטות. נכון, לא תמיד כולם יכולים להתאמן, אבל רצוי לעשות מאמץ. אין צורך ללמוד את המילים בע"פ כיוון שהמילים מוקרנות על מסך.

  6:  אם בשיר יש קטעי נגינה ארוכים, כדאי ורצוי לשלב תמונות בקליפ, מהארכיון שלכם רצוי עד 15 תמונות. מסרו אלינו את התמונות על דיסק און קיי, באותו יום שאתם מגיעים לאולפן הקלטות. אם סדר התמונות חשוב לכם, אפשר למספר אותם, מ1 עד 15.

  7: הגיעו במצב רוח טוב לאולפני ההקלטות. כדאי להקדים ולהגיע לפחות רבע שעה לפני הזמן. במהלך ההקלטות והצילומים תיהנו מהחוויה, מהעשייה, מהיצירתיות ומהגיבוש המיוחד שנוצר – עם שאר המשתתפים.

  8: שקלו להוסיף בצילומים צילומי חוץ או מסך ירוק. אלו אמנם תוספות בתשלום קטנה, אך הצילומים הנוספים הללו לפעמים מאד משדרגים מאד את הקליפ ומוסיפים הרבה צבע.

  הפקת קליפ באולפן

  הפקת קליפ לאירוע מיוחד ומרגש תהיה ללא ספק ההפתעה המושלמת במהלך החגיגות הבלתי נשכחות של האנשים החשובים לכם ביותר. בין אם מדובר ביום הולדת בר או בת מצווה, הצעת נישואין או אפילו קידום בעבודה וחתונה של האנשים הקרובים ביותר לכם, הרי שבעת פניה אל שירותיה של חברת קליפ נולד, תוכלו גם אתם להבטיח את הפקתו של קליפ ייחודי בכיכובכם אשר ירגש את כל האורחים וייחרט בליבם לתקופה ארוכה במיוחד.

  הפקת קליפ – איך עושים את זה נכון?

  בין אם אתם רוצים להפיק קליפ ייחודי ויצירתי המאפיין את האמן הפנימי שלכם ובין אם אתם רוצים לארגן את הברכה והמתנה המפתיעה והמרגשת ביותר, אין ספק כי הפקת קליפ על ידי המקצוענים תהיה הפתרון המושלם עבורכם. תהליך זה יתאפיין לרוב במספר שלבים עיקריים:

  • תיאום ציפיות והבנה בסיסית של מטרת הקליפ והמסר אותו אתם רוצים להעביר.
  • השלב הבא יהיה קבלת החומרים אותם אתם מעוניינים לשלב בקליפ, בין אם תמונות או קטעי וידאו.
  • ארגון כלל הנתונים שהתקבלו ליצירת מספר רעיונות ראשוניים להפקתו של קליפ והצגה בפניכם.
  • חשוב לציין כי ניתן יהיה לשלב בקליפ צילומים שלכם שרים את השיר המקורי שלכם או את השיר במתנה לאנשים החשובים ביותר עבורכם.
  • לאחר יצירתו של תסריט מלא המאושר על ידכם, ניתן יהיה לשלב אותו לידי קליפ ייחודי. זאת בשילוב של עיבוד מוזיקלי ועריכת וידאו מקצועית אשר תיצור את התוצאה הסופית המרשימה ביותר בצורת קליפ ייחודי ומרשים במיוחד.

  הפקת וידאו קליפ בליווי שיר מקורי

  חברת קליפ נולד שמחה לעמוד לשירותכם בכל ומסייעת לא רק בצילום והפקת קליפ, אלא גם בכתיבה של שיר והקלטה מקצועי שלו באולפן הקלטות המאובזר בציוד המתקדם והאיכותי ביותר בתחום. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה וליהנות מהצעה משתלמת במיוחד אשר תעניק לכם את האפשרות להקליט שיר ייחודי בצורה המקצועית ביותר. למידע נוסף, השאירו מידע באתר או צרו קשר במספר הטלפון 03-744-7571

  אולפני הקלטות ברחבי הארץ

  אולפן הקלטות ברמת השרון , אולפן הקלטות בתל אביב , אולפן הקלטות במרכז , 

  אולפן הקלטות בשרון , אולפן הקלטות בהרצליה , אולפן הקלטות בפתח תקווה

   

  שאלות ותשובות:

  לאיזה אירועים מתאים להכין קליפ משפחתי?

  תשובה: קליפ משפחתי מתאים לכל אירוע שמח כמו יום הולדת, חתונה, יום נישואין, פרישה, בר- בת מצווה, גיוס, ברית או בריתה ועוד…מומלץ להתחיל להתארגן חודש- חודשיים לפני האירוע, במקרה ויש לכם את הזמן הזה. אם נזכרתם מאוחר, למשל שבועיים לפני – עדיין זה אפשרי ולא צריך להילחץ. הכנת קליפ משפחתי דורשת הגעה של פעם אחת לאולפן כדי להקליט שיר ולהצטלם.

   

  מה צריך להכין לקראת קליפ משפחתי

  תשובה: לא צריך משהו מיוחד חוץ מאשר להתאמן קצת על השיר. אין צורך לללמוד את המילים בעל פה כי אנו מקרינים אותם על מסך. לצילומים אפשר להכין אביזרים מיוחדים במקרה הצורך אך לא חובה (התייעצו איתנו בעניין) במתחם ההפקות יש כבר אביזרים שונים וכן כלי נגינה.

   

  איזה שיר כדאי לבחור לקליפ משפחתי

   תשובה:  בגדול, אפשר לבחור כל שיר מוכר. אבל צריך בכל זאת לחשוב על שיקולים מסויימים. אנו ממליצים לא לבחור שיר קשה מדי לביצוע. דבר שני, יש להחליט על הכיוון שהולכים עליו, אם זה שיר שקט ומרגש וכזה שיגרום לאנשים לבכות או דווקא שיר שמח ומקפיץ, כזה שירים את המסיבה. בדרך כלל כדאי ומומלץ ללכת על שיר שמח וקצבי. תמיד מומלץ להתייעץ עם הצוות של אולפני קליפ נולד.

   

  הלכה למעשה- איך עושים את קליפ משפחתי?

  תשובה: מחליטים מי משתתף. לאחר מכן יש לבחור שיר ולכתוב מילים (אם כי לא תמיד חייבים לכתוב מילים במיוחד). ניתן גם להעזר בכותב המילים של קליפ נולד. ואז יש לתאם מועד הגעה לאולפן, פעם אחת שמגיעים אלינו כדי להקליט את השיר ולהצטלם. בד"כ זה לוקח בין שעתיים לשלוש. באולפנים יש לנו את כל הציוד והאביזרים הנדרשים. לאחר הצילומים החומר עובר לעריכת וידאו (ניתן לשלב גם תמונות או  סרטונים שלכם שתעבירו אלינו) הקליפ המוכן ישלח אליכם לבדיקה תוך מספר ימים.

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   שירים מומלצים

   שירים מומלצים - אולפני הקלטות קליפ נולד בעמוד הזה תוכלו לקבל רעיונות לשירים מומלצים עבור: שירים ליום הולדת,...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים