השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  הפקת קליפ לאירוע

  הפקת קליפ לאירוע – להפתיע בגדול

  הפקת קליפ יום הולדת:

  בואו אלינו להכין קליפ ליום הולדת, זו תהיה מתנה מיוחדת ומרגשת במיוחד! התהליך מתחיל בבחירת שיר וכתיבת המילים. התמלילן המנוסה שלנו ישמח לעשות זאת עבורכם. השיר ייכתב במיוחד לפי מאפיינים של בעל השמחה. שימו לב שבהפקת קליפ יש צירוף של חוויה וסיפוק  – רב לא רק למקבלי המתנה, אלא גם למי שמעניק אותה. קליפ יום הולדת ניתן להפיק כמתנה או כהפתעה. אתם מחליטים מי ישתתף בקליפ: המשפחה הקרובה, החברים, או המשפחה המורחבת. אגב, ניתן לשתף גם את בעל השמחה עצמו אם זו לא הפתעה… בהפקת הקליפ ניתן לשלב גם תמונות שונות מהארכיון שלכם או של בעל/ת השמחה.

  הפקת קליפ חתונה:

  הפקת קליפ חתונה היא עניין שמצריך מעט מחשבה וקבלת החלטות לפני ההקלטה והצילום. מתחילים בבחירת שיר וכתיבת מילים שיתאימו ויספרו על הזוג שמתחתן. התמלילן של קליפ נולד יוכל לעשות זאת עבורכם. כמובן שהוא לא יכתוב את השיר לפני שהוא יקבל ממכם את כל המידע הנחוץ לו על בני הזוג שמתחתנים. לאחר מכן, יש להתאמן בבית על השיר, ואז להגיע במועד שקבעתם, לאולפן על מנת להקליט את השיר ולהצטלם לקליפ. זה לוקח בין שעתיים לשלוש. אחרי הצילומים החומר יעבור לעריכת וידאו מקצועית וכעבור מספר ימים תקבלו קליפ מוכן להקרנה. באירוע, אף אחד לא ישאר אדיש והקליפ ירגש מאד את הקהל. הזוג שמתחתן יופתע וגם תשאר לו מזכרת אמיתית מהחתונה, שתשאר לנצח. בקליפ חתונה ניתן גם לשלב תמונות של בני הזוג המיועדים. בצילומי הקליפ ניתן להצטלם גם מחוץ לאולפן , באיזורים המתאימים לכך. אפשרות נוספת היא להצטלם עם מסך ירוק כדי להוסיף לאפקטים מיוחדים.

  דוגמא להפקת קליפ חתונה

  קליפ בת מצווה:

  הפקת קליפ לבת מצווה יכולה להיות חוויה מיוחדת במינה, גם אם כלת הבת מצווה היא זו שמבצעת את השיר, או שבכלל  מפתיעים אותה עם קליפ בהפתעה, שמבוצע ע”י המשפחה או חברות. בכל מקרה מתחילים בבחירת שיר וכתיבת מילים על פי מאפיינים של כלת השמחה. לאחר מכן מגיעים לאולפן לבצע את ההקלטה והצילומים. בקליפ ניתן לשלב צילומי אולפן, צילומים מחוץ לאולפן, מסך ירוק לאפקטים, תמונות וקטעי וידאו. פנו אלינו לפרטים נוספים. בינתיים צפו בדוגמאות כאן למטה.

  דוגמא להפקת קליפ בת מצווה

  הפקת קליפ בר מצווה:

  הפקת קליפ בר מצווה – חוויה מיוחדת לאירוע של פעם בחיים. אפשרות אחת היא שחתן הבר מצווה יבצע בעצמו את השיר ויצולם לקליפ שיוקרן באירוע.. אפשרות שנייה היא שבני המשפחה מפתיעים אותו בקליפ בהפתעה מיוחד, בהשתתפות המשפחה או של החברים (או שילוב של שניהם..). בתהליך ההפקה מתחילים בבחירת שיר וכתיבת מילים על פי מאפיינים של הנער. לאחר מכן מגיעים לאולפן לבצע את ההקלטה והצילומים. בקליפ בר מצווה ניתן לשלב צילומי אולפן וחוץ וכן מסך ירוק לאפקטים, תמונות וקטעי וידאו. פנו אלינו לפרטים נוספים. בינתיים צפו בדוגמאות כאן למטה. התמלילן שלנו גם יוכל לכתוב מילים לשיר, שיספר ויתאר את חתן הבר מצווה במדויק .

  דוגמא לקליפ בר מצווה

  קליפ פרישה:

  הפקת קליפ פרישה בהשתתפות החברים, המשפחה או עובדי החברה. רגע הפרישה הוא רגע מרגש וחשוב ואין כמו להעניק קליפ בהפתעה כמתנה מרגשת ומקסימה לקראת הפרישה. כל המשתתפים יעברו יחד את החוייה באולפן ההקלטות ובאולפני הצילום שלנו. ניתן להצטלם גם באולפן וגם בחוץ, אפשר להצטלם גם עם מסך ירוק כדי לשלב אפקטים שונים. ניתן להפיק קליפ לכל מי שפורש ויוצא לפנסיה או למי שעובר תפקיד, קידום וכו’…

  דוגמא להפקת קליפ פרישה

  אולפני הקלטות ברחבי הארץ

  אולפן הקלטות ברמת השרון

  אולפן הקלטות בתל אביב

  אולפן הקלטות במרכז

  אולפן הקלטות בשרון

  אולפן הקלטות בהרצליה

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   הפקת קליפ

   הפקת קליפ משפחתי לאירוע שלכם – מתנה מיוחדת ומרגשת במיוחד! בזמן האירוע, הקליפ שהופק יוקרן ברגע הנכון...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים