השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  הפקת מצגת באולפן הקלטות קליפ נולד

  הפקת מצגת באולפן הקלטות קליפ נולד

  רוצים הפקת מצגת וידאו מקסימה מתמונות ו/או קטעי וידאו שלכם, ולא יודעים מהיכן להתחיל?

  קודם אל דאגה. הפקת מצגת משלכם זה אפשרי, בלי לבזבז יותר מדי זמן ובלי להוציא יותר מדי כסף. נכון זה דורש מעט השקעה בשניהם – זמן וכסף אבל יחד עם הליווי שלנו – זה יהיה ממש כיף וללא הוצאה כספית גדולה. אנו בקליפ נולד נפיק לכם מצגת לאירוע שתוכלו להיות מאד גאים בה.

  שלב ראשון – איסוף החומר להפקת מצגת

  בשלב הראשון, יש לאסוף את כל החומר – תמונות או קטעי וידאו (או שילוב). במצגת אפשר לשלב תמונות מהארכיון שלכם – תמונות ישנות או חדשות, אפשרי לשלב במצגת כל סוג של תמונה – בין אם מדובר על תמונות שצלמתם בעבר הרחוק עם איזו מצלמת סטילס ישנה, או שזה דווקא תמונות מהשנים האחרונות, תמונות שצלמתם עם הסמארטפון שלכם לדוגמא. במקרה ויש לכם תמונות “פיזיות” – זאת אומרת מודפסות על נייר צילום, כל מה שצריך זה לסרוק ולהמיר כל תמונה לקובץ.

  כיצד עושים זאת?

  למי שיש סורק תמונות ביתי – יכול לעשות זאת בבית. למי שאין – פשוט לוקחים את התמונות שלכם לחנות צילום הקרובה לביתכם ומבקשים להמיר את התמונות שלכם לקבצים דיגיטליים. השירות הוא זול יחסית ולא יקר. בכל מקרה, כדאי לכם לעשות זאת לצורך גיבוי ושמירה טובה של התמונות.

  ניתן לשלב בהפקת מצגת גם קטעי וידאו

  גם קטעי וידאו ניתן לשלב והם צריכים להיות בפורמט של קבצים. זאת אומרת שאם יש לכם קלטות מסוגים שונים – צריך פשוט להמיר אותם בחנות צילום או מקום מקצועי שמבצע המרות של פורמטים. חפשו בגוגל “המרת קלטות” ותמצאו מקומות מתאימים להמרת הקלטות.

  שלב שני – מיון וניפוי

  לאחר שהחומר למצגת כבר מאורגן אצלכם במחשב בצורה דיגיטלית (קבצים), יש להחליט אילו תמונות וקבצים תרצו שיופיעו בהפקת מצגת. פתחו תקייה מיוחדת במחשב שתקראו לה לצורך העניין “מצגת” ובה תכניסו אך ורק את החומרים שתרצו שיופיעו במצגת שלכם. חומרים שלא מתאימים – פשט העבירו לתקייה אחרת במחשב. אנו ממליצים לנפות תמונות שחוזרות על עצמן או סתם משעממות וחסרות עניין.

  שלב שלישי – סידור ומספור

  אחרי שהחלטתם אילו חומרים יהיו במצגת, יש להחליט על סדר ההופעה במצגת. זה אומר שיש למספר את כל הקבצים בסדר עולה. תמונה ראשונה (למשל היום בו בעל השמחה נולד, תמונת התינוק..) תהיה תמונה מספר אחת ולאחר מכן תמונה מספר 2, 3 וכן הלאה.  אנו ממליצים ששם התמונה יהיה הספרה או המספר. גם אם יש סרטונים, רצוי מאד למספר אותם לפי אותו סדר.

  אם תרצו שבמצגת יהיה סרטון מסויים אך רק חלק ממנו יופיע, פשוט כתבו את זמן ההתחלה וזמן הסיום של הקטע שתרצו שיופיע במצגת. אנו ממליצים לערוך רשימה על קובץ (קובץ וורד או קובץ טקסט רגיל) שתכיל את כל רשימת  התמונות ולידה תיאור קצר אם תרצו (לא חובה).

   שלב רביעי – קונספט

  לאחר סידור ומספור המצגת,  יש להחליט על קונספט. נשמח לעזור לכם בכך. אפשר לבחור שירים שיושמעו ברקע. אפשר להוסיף אפקטים ומעברים שונים. ניתן גם להוסיף כתוביות וגרפיקה בהתאם למצגת.

  לחצו כאן לדוגמאות של מצגות שהפקנו

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   כללי נוספים

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים