השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  אולפן הקלטות במרכז

  רוצים להקליט באולפן קרוב לבית?

  אולפן הקלטות במרכז הוא כבר מזמן אינו נחלתם של הזמרים או סלבריטאים בלבד. מלבד הקלטות של ג’ינגלים וסינגלים, מתבצעות בו עבודות קריינות, פרסומות ועוד.
  מעבר האפשרות הניתנת לאמנים צעירים להקליט עצמם באופן מקצועי ולפרוץ כזמרים מוכרים, ניתנת האפשרות להקליט שירים עבור אירועים מיוחדים החל מימי הולדת, חתונות ואפילו מסיבות פרישה או סתם מחווה רומנטית.
  כולנו מכירים את הרגע בו מתחיל שלב הברכות באירוע; בעל השמחה יושב על כיסא במרכז, ואורחים עולים אחד אחד, אוחזים במיקרופון ומברכים כל אחד בדרכו – אבל כולם עושים זאת באותה דרך.
  ואז לפתע, הקול שלכם מהדהד ברחבי האולם והשיר שלכם מתנגן ברקע. אנו באולפני קליפ נולד נשמח להפוך את המחשבה הזו למציאות!

  אולפן הקלטות במרכז – לא רק לידוענים

  אם החלטתם שברצונכם ליצור מתנה מושלמת, זה הזמן לחפש אולפן הקלטות במרכז שיסייע לכם בתהליך.בחיפושנו אחר אולפן שיענה על צרכינו, יש לוודא את מקצועיותו של האולפן;
  זאת תימדד ע”י בדיקה של חלל חדר ההקלטות עצמו, שאמור להתאים מבחינה אקוסטית למטרת קיומו. באולפני ההקלטות, בעזרתם האדיבה של בעלי המקצוע, תוכלו להקליט שירים למגוון מטרות:

  • ימי הולדת.
  • חתונות.
  • בר \בת מצווה.
  • פרישה.
  • מחווה רומנטית.
  • הצעת נישואין.
  • ועוד.

  קליפ נולד – אולפן הקלטות שמגשים לכם חלומות

  אולפני קליפ נולד כותבים, יוצרים ומפיקים קליפים אישיים ומשפחתיים לאירועים שמחים, משנת 2004.
  מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, שאליהם מצטרפים בכל יום עוד ועוד. אנו מתחייבים למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר מצד המומחים שלנו שילוו אתכם לאורך כל התהליך.
  הודות למחויבות שלנו אליכם וניסיון רב שנים, תוכלו להיות בטוחים כי גם אם לא ניחנתם במתנת השירה, אצלנו תקבלו את המוצר האיכותי ביותר אשר יעזור לכם להעניק לאהוביכם את המתנה המקורית והנהדרת ביותר שיכלו לדמיין.
  באולפן הקלטות של קליפ נולד נשמח לעזור לכם להפתיע ולרגש בכל אירוע המשפחתי. צוות האולפן שלנו יקליט ויצלם אתכם – עושים זאת רק בפעם אחת ויחידה.
  והתוצאה – וידאו קליפ מפתיע בו אתם הכוכבים! אז אל תחכו ואת תתפשרו. התקשרו לאולפני קליפ נולד והזמינו הפקת קליפ משפחתי לאירוע שלכם.

  אולפן הקלטות במרכז, אולפני קליפ נולד

  אולפן הקלטות במרכז, אולפני קליפ נולד

  אולפן הקלטות – מקום גם בשבילך!

  אולפן הקלטות הוא כבר מזמן לא מקום עבור זמרים בלבד. במהלך השנים האחרונות, אולפני הקלטות עברו שינויים רבים ונפתחו לקהלים חדשים וגדולים.
  הקהלים הללו הגיעו בעיקר מתחום השמחות והאירועים. בהרבה שמחות ואירועים משלבים שיר שהוקלט באולפן או קליפ משפחתי שהופק במיוחד באחד מאולפני ההקלטות.

   

  מה זה בדיוק אולפן הקלטות?

  אולפני הקלטות מורכבים ממספר חדרים מיוחדים המאפשרים הקלטה של קטעי סאונד באיכות צלולה ובתנאים הטובים ביותר. גם אולפן הקלטות מקצועי וגם ביתי מורכב לרוב משני חלקים עיקריים: חדר העריכה וחדר ההקלטות.
  חדר ההקלטות האקוסטי יהיה מאובזר במקרופונים וציוד הקלטה משכולל, אליו פיזית ייכנס הזמר או הקריין כדי להקליט. בחדר הצמוד שלידו יהיה חדר שבו יישב טכנאי ההקלטות שינהל את כל ביצוע ההקלטה באופן מעשי ומדוייק. טכנאי ההקלטות ידאג להיפטר מטעויות וקטעים בעיתיים, לקצץ רגעים של שקט ארוך ולא רצוי, להיפטר מרעשי רקע ועוד פעולות רבות (שנקראות “הפקת מיקס”) כדי שהתוצאה תהיה טובה ואיכותית. אולפנים מהסוג הזה משמשים דרך קבע קריינים מקצועיים, מוזיקאים ואנשי רדיו – ואם תרצה, גם אותך…

  אז מה אני יכול לעשות באולפן הקלטות?

  באולפן הקלטות ניתן להקליט למעשה כל דבר שתבקשו. רוצים להפתיע עם ברכה, שיר או קליפ? זה בדיוק המקום לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. רבים מהחוגגים עצמם או דווקא אלו שמפתיעים אותם – המשפחה הקרובה או החברים, בוחרים באפשרות זו כדי להביע את עצמם מול האורחים שהזמינו לשמוח איתם באירוע. כשמדובר בהקלטה עבור אירוע מסוים, האפשרות להקליט קטע מראש יכולה גם להקל על החוגג ולמנוע ממנו להתבלבל ולטעות בשל ההתרגשות מגודל המעמד. ככה תוכלו להבטיח שהמוזמנים יזכו בקטע מושלם, נקי מטעויות ובלי התרגשות מיותרת.

  ומה עוד אפשר?

  דבר חשוב נוסף הוא האפשרות להפיק קליפ משפחתי שמח ומרגש באולפן הקלטות.
  ישנו אולפן הקלטות המתמחה בדיוק בזה- הפקת קליפים משפחתיים, אולפן שנקרא “אולפני קליפ נולד”. זה אומר שמספיק פעם אחת להגיע לאולפן כדי להקליט שיר ולהצטלם לקליפ.
  אולפני הקלטות קליפ נולד קיימים מעל 20 שנים ויש להם חלק חשוב בהתפתחות התחום של הפקת קליפים משפחתיים באירועים.
  אגב, אם תרצו בנוסף או במקום, להכין מצגת וידאו מושקעת לאירוע, לקליפ נולד יש צוות מקצועי ביותר שיעשה גם את זה.

  הקלטת שיר באולפן הקלטות

  הקלטת שיר באולפן הקלטות

  אולפני הקלטות ברחבי הארץ

  אולפן הקלטות ברמת השרוןאולפן הקלטות בתל אביבאולפן הקלטות במרכזאולפן הקלטות בשרוןאולפן הקלטות בהרצליה , אולפן הקלטות בפתח תקווה , אולפן הקלטות בר”ג

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים