השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ חינם!

  אולפן הקלטות קליפ נולד

  אולפן הקלטות – מקום גם בשבילך!

  אולפן הקלטות הוא כבר מזמן לא מקום עבור זמרים בלבד. במהלך השנים האחרונות, אולפני הקלטות עברו שינויים רבים ונפתחו לקהלים חדשים וגדולים. הקהלים הללו הגיעו בעיקר מתחום השמחות והאירועים. בהרבה שמחות ואירועים משלבים שיר שהוקלט באולפן או קליפ משפחתי שהופק במיוחד באחד מאולפני ההקלטות.

  מה זה בדיוק אולפן הקלטות?

  אולפני הקלטות מורכבים ממספר חדרים מיוחדים המאפשרים הקלטה של קטעי סאונד באיכות צלולה ובתנאים הטובים ביותר. גם אולפן הקלטות מקצועי וגם ביתי מורכב לרוב משני חלקים עיקריים: חדר העריכה וחדר ההקלטות. חדר ההקלטות האקוסטי יהיה מאובזר במקרופונים וציוד הקלטה משכולל, אליו פיזית ייכנס הזמר או הקריין כדי להקליט. בחדר הצמוד שלידו יהיה חדר שבו יישב טכנאי ההקלטות שינהל את כל ביצוע ההקלטה באופן מעשי ומדוייק.

  טכנאי ההקלטות ידאג להיפטר מטעויות וקטעים בעיתיים, לקצץ רגעים של שקט ארוך ולא רצוי, להיפטר מרעשי רקע ועוד פעולות רבות (שנקראות "הפקת מיקס") כדי שהתוצאה תהיה טובה ואיכותית. אולפנים מהסוג הזה משמשים דרך קבע קריינים מקצועיים, מוזיקאים ואנשי רדיו – ואם תרצה, גם אותך…

  אז מה אני יכול לעשות באולפן הקלטות?

  באולפן הקלטות ניתן להקליט למעשה כל דבר שתבקשו. רוצים להפתיע עם ברכה, שיר או קליפ? זה בדיוק המקום לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. רבים מהחוגגים עצמם או דווקא אלו שמפתיעים אותם – המשפחה הקרובה או החברים, בוחרים באפשרות זו כדי להביע את עצמם מול האורחים שהזמינו לשמוח איתם באירוע.

  כשמדובר בהקלטה עבור אירוע מסוים, האפשרות להקליט קטע מראש יכולה גם להקל על החוגג ולמנוע ממנו להתבלבל ולטעות בשל ההתרגשות מגודל המעמד. ככה תוכלו להבטיח שהמוזמנים יזכו בקטע מושלם, נקי מטעויות ובלי התרגשות מיותרת.

  אולפן הקלטות, אולפני הקלטות, קליפ נולד,

  ומה עוד אפשר?

   דבר חשוב נוסף הוא האפשרות להפיק קליפ משפחתי שמח ומרגש באולפן הקלטות. ישנו אולפן הקלטות המתמחה בדיוק בזה – הפקת קליפים משפחתיים, אולפן שנקרא "אולפני קליפ נולד". זה אומר שמספיק פעם אחת להגיע לאולפן כדי להקליט שיר ולהצטלם לקליפ.

  אולפני הקלטות קליפ נולד קיימים מעל 15 שנים ויש להם חלק חשוב בהתפתחות התחום של הפקת קליפים משפחתיים באירועים. אגב, אם תרצו בנוסף או במקום, להכין מצגת וידאו מושקעת לאירוע, לקליפ נולד יש צוות מקצועי ביותר שיעשה גם את זה.

  איפה מוצאים את אולפני קליפ נולד?

  לאולפני קליפ נולד מגיעים לקוחות מכל רחבי הארץ. האולפן ממוקם במרכז הארץ וצמוד לת"א, כך שיהיה לכם נח להגיע מכל מקום. אם תרצו לבצע הקלטת שיר באולפן הקלטות  או הפקת קליפ משפחתי , צוות "קליפ נולד" ייתן לכם את השירות הטוב ביותר, כדי להבטיח שתהיו מרוצים מהחוויה וכמובן מהתוצאה… תוכלו להתחיל לתכנן זאת עם הצוות המיומן בטלפון 03-7447571

  בהצלחה ולהתראות באולפן!

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   הקלטת שירים

   הקלטת שירים באולפני הקלטות מעוניינים להקליט שירים באולפן הקלטות?  שיר במתנה ושיר בהפתעה, לאדם הקרוב לכם? או לחליפין, ...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים
    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות